Nottingham Forest walst over Brighton heen
NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft zich zaterdag goed hersteld van de forse nederlaag (5-0) vorige week bij Bournemouth. De nummer 3 van de Premier League versloeg op eigen veld het Nederlands getinte Brighton & Hove Albion met nog grotere cijfers: 7-0.
Bij Brighton, negende op de ranglijst, hadden zoals gebruikelijk doelman Bart Verbruggen en de verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke een basisplaats. Mats Wieffer ontbrak in de selectie door een blessure.
Door een eigen doelpunt van Lewis Dunk en treffers van Morgan Gibbs-White en Chris Wood leidde de thuisploeg bij rust al met 3-0. Wood maakte er na ruim een uur 4-0 van en niet veel later uit een strafschop 5-0. In de slotfase zorgden Neco Williams en Jota Silva voor de opmerkelijke score.
Nottingham Forest kwam in punten gelijk met Arsenal. Koploper Liverpool heeft 6 punten meer en komt later in de middag in actie tegen Bournemouth. Arsenal ontvangt zondag Manchester City.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
57 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
1 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
4 uur geleden