Nottingham Forest walst over Brighton heen
NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft zich zaterdag goed hersteld van de forse nederlaag (5-0) vorige week bij Bournemouth. De nummer 3 van de Premier League versloeg op eigen veld het Nederlands getinte Brighton & Hove Albion met nog grotere cijfers: 7-0.
Bij Brighton, negende op de ranglijst, hadden zoals gebruikelijk doelman Bart Verbruggen en de verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke een basisplaats. Mats Wieffer ontbrak in de selectie door een blessure.
Door een eigen doelpunt van Lewis Dunk en treffers van Morgan Gibbs-White en Chris Wood leidde de thuisploeg bij rust al met 3-0. Wood maakte er na ruim een uur 4-0 van en niet veel later uit een strafschop 5-0. In de slotfase zorgden Neco Williams en Jota Silva voor de opmerkelijke score.
Nottingham Forest kwam in punten gelijk met Arsenal. Koploper Liverpool heeft 6 punten meer en komt later in de middag in actie tegen Bournemouth. Arsenal ontvangt zondag Manchester City.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
18 uur geleden