Nottingham Forest walst over Brighton heen
NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft zich zaterdag goed hersteld van de forse nederlaag (5-0) vorige week bij Bournemouth. De nummer 3 van de Premier League versloeg op eigen veld het Nederlands getinte Brighton & Hove Albion met nog grotere cijfers: 7-0.
Bij Brighton, negende op de ranglijst, hadden zoals gebruikelijk doelman Bart Verbruggen en de verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke een basisplaats. Mats Wieffer ontbrak in de selectie door een blessure.
Door een eigen doelpunt van Lewis Dunk en treffers van Morgan Gibbs-White en Chris Wood leidde de thuisploeg bij rust al met 3-0. Wood maakte er na ruim een uur 4-0 van en niet veel later uit een strafschop 5-0. In de slotfase zorgden Neco Williams en Jota Silva voor de opmerkelijke score.
Nottingham Forest kwam in punten gelijk met Arsenal. Koploper Liverpool heeft 6 punten meer en komt later in de middag in actie tegen Bournemouth. Arsenal ontvangt zondag Manchester City.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP/AFP) - Bij Zwitserland overheerste woede en onbegrip over de rode kaart voor Breel Embolo na de uitschakeling in de kwartfinales van het WK voetbal door Argentinië. "Een catastrofale beslissing", brieste middenvelder Fabian Rieder na afloop van het duel in Kansas City, dat in 3-1 voor de titelhouder uit Zuid-Amerika eindigde.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - De Argentijnse voetballers zijn nog twee overwinningen verwijderd van een nieuwe wereldtitel. De regerend kampioen rekende in Kansas City na verlenging af met Zwitserland: 3-1. Julián Álvarez zette Argentinië in de 112e minuut op 2-1 door de bal fraai in de rechterbovenhoek te krullen. Daarna scoorde ook invaller Lautaro Martínez nog.
6 uur geledenDAKAR (ANP/RTR) - Senegal heeft voetbalbondscoach Pape Bouna Thiaw ontslagen. Dat besluit is genomen na de vroegtijdige uitschakeling op het WK, meldt de Senegalese voetbalbond.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - De spelers en begeleiding van het Noorse voetbalelftal hebben zich tijdens de kwartfinale op het WK tegen Engeland beklaagd bij scheidsrechter Clément Turpin. Bij de gelijkmaker van Engeland zou de bal tegen een kabel van een camera in de lucht zijn aangekomen en daardoor van richting zijn veranderd.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Engeland heeft voor de vierde keer de halve finale op het wereldkampioenschap voetbal bereikt. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel rekende onder warme omstandigheden in Miami na verlenging af met Noorwegen, dat op de mondiale titelstrijd nog niet eerder in de kwartfinale stond. Het werd 2-1.
11 uur geledenBUENOS AIRES (ANP/DPA) - De voormalige Argentijnse voetballer Antonio Rattín is op 89-jarige leeftijd overleden. Dat meldt zijn oude werkgever Boca Juniors.
14 uur geledenBOSTON (ANP/AFP) - William Saliba en Dayot Upamecano hebben zaterdag tijdens de training van de Franse voetballers wat rust gekregen in aanloop naar de halve finale op het wereldkampioenschap tegen Spanje. Saliba heeft last van terugkerende rugpijn en Upamecano herstelt van een voetblessure. De gezondheid van het Franse centrale verdedigingsduo baart de technische staf geen zorgen.
14 uur geleden