Noslin leidt Hellas Verona naar gelijkspel bij Atalanta
BERGAMO (ANP) - De Nederlandse voetballer Tijjani Noslin heeft Hellas Verona 1 punt bezorgd in de uitwedstrijd bij Atalanta. De in januari van Fortuna Sittard overgenomen speler tekende voor de gelijkmaker (2-2) in de wedstrijd in Bergamo, waarin Atalanta al vroeg met 2-0 voor stond.
Atalanta had afgelopen donderdag met 3-0 gewonnen bij Liverpool en startte tegen Verona opnieuw succesvol. Gianluca Scamacca opende in de dertiende minuut op aangeven van Teun Koopmeiners de score. Vijf minuten later maakte Ederson Silva er 2-0 van.
In de tweede helft gaf Atalanta meer ruimte aan de bezoekers die steeds gevaarlijker werden. Uit een voorzet van Noslin van rechts kon Darko Lazovic na bijna een uur binnenschieten. Enkele minuten later was Noslin zelf er goed bij om een voorzet van Fabien Centonze langs Atalanta-doelman Marco Carnesecchi te tikken. Onder aanvoering van Koopmeiners en de ingevallen Hans Hateboer probeerde Atalanta nadien tevergeefs nog te scoren.
Atalanta blijft door het gelijkspel zesde en heeft 51 punten, 8 minder dan Bologna dat op de vierde plaats staat, goed voor een ticket voor de Champions League. Verona heeft 28 punten en strijdt om lijfsbehoud.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
3 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
13 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden