Noslin leidt Hellas Verona naar gelijkspel bij Atalanta
BERGAMO (ANP) - De Nederlandse voetballer Tijjani Noslin heeft Hellas Verona 1 punt bezorgd in de uitwedstrijd bij Atalanta. De in januari van Fortuna Sittard overgenomen speler tekende voor de gelijkmaker (2-2) in de wedstrijd in Bergamo, waarin Atalanta al vroeg met 2-0 voor stond.
Atalanta had afgelopen donderdag met 3-0 gewonnen bij Liverpool en startte tegen Verona opnieuw succesvol. Gianluca Scamacca opende in de dertiende minuut op aangeven van Teun Koopmeiners de score. Vijf minuten later maakte Ederson Silva er 2-0 van.
In de tweede helft gaf Atalanta meer ruimte aan de bezoekers die steeds gevaarlijker werden. Uit een voorzet van Noslin van rechts kon Darko Lazovic na bijna een uur binnenschieten. Enkele minuten later was Noslin zelf er goed bij om een voorzet van Fabien Centonze langs Atalanta-doelman Marco Carnesecchi te tikken. Onder aanvoering van Koopmeiners en de ingevallen Hans Hateboer probeerde Atalanta nadien tevergeefs nog te scoren.
Atalanta blijft door het gelijkspel zesde en heeft 51 punten, 8 minder dan Bologna dat op de vierde plaats staat, goed voor een ticket voor de Champions League. Verona heeft 28 punten en strijdt om lijfsbehoud.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.
4 uur geledenPORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.
5 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.
5 uur geledenVERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.
8 uur geleden