Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noslin bezorgt Fortuna Sittard late thuiszege op RKC Waalwijk

Noslin bezorgt Fortuna Sittard late thuiszege op RKC Waalwijk

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft dankzij een laat doelpunt van middenvelder Tijjani Noslin op eigen veld afgerekend met RKC Waalwijk: 1-0. Door de tweede Eredivisiezege op rij, iets wat de Limburgers dit seizoen nog niet eerder was gelukt, stijgt de ploeg van trainer Danny Buijs naar de negende plek. RKC staat alleen op basis van een beter doelsaldo een plek boven nummer 16 Almere City FC.

De thuisploeg had voor de rust de betere kansen en hield het zwak spelende RKC veel op de eigen helft. Het leverde kopkansen op voor Noslin en de Braziliaan Rodrigo Guth, maar beiden mikten op aangeven van de opgekomen aanvoerder Ivo Pinto net over.

RKC beet na rust meer van zich af. De eerste kans was voor Michiel Kramer, maar de normaliter kopsterke spits zette zijn hoofd niet goed achter de bal na een hoekschop. 20 minuten voor tijd haalde Fortuna-doelman Ivor Pandur een poging van invaller Reuven Niemeijer goed uit de hoek.

In de 87e minuut kroonde Noslin zich alsnog tot matchwinner door op aangeven van Pinto van dichtbij in te tikken. De middenvelder vierde dat door zijn shirt uit te trekken.

Meer uit Voetbal

Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

10 minuten geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

3 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

20 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

22 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

23 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 dag geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

1 dag geleden