Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noslin bezorgt Fortuna Sittard late thuiszege op RKC Waalwijk

Noslin bezorgt Fortuna Sittard late thuiszege op RKC Waalwijk

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft dankzij een laat doelpunt van middenvelder Tijjani Noslin op eigen veld afgerekend met RKC Waalwijk: 1-0. Door de tweede Eredivisiezege op rij, iets wat de Limburgers dit seizoen nog niet eerder was gelukt, stijgt de ploeg van trainer Danny Buijs naar de negende plek. RKC staat alleen op basis van een beter doelsaldo een plek boven nummer 16 Almere City FC.

De thuisploeg had voor de rust de betere kansen en hield het zwak spelende RKC veel op de eigen helft. Het leverde kopkansen op voor Noslin en de Braziliaan Rodrigo Guth, maar beiden mikten op aangeven van de opgekomen aanvoerder Ivo Pinto net over.

RKC beet na rust meer van zich af. De eerste kans was voor Michiel Kramer, maar de normaliter kopsterke spits zette zijn hoofd niet goed achter de bal na een hoekschop. 20 minuten voor tijd haalde Fortuna-doelman Ivor Pandur een poging van invaller Reuven Niemeijer goed uit de hoek.

In de 87e minuut kroonde Noslin zich alsnog tot matchwinner door op aangeven van Pinto van dichtbij in te tikken. De middenvelder vierde dat door zijn shirt uit te trekken.

Meer uit Voetbal

Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

1 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

1 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

1 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

6 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

14 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

23 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

1 dag geleden