Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen

Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen

LAS VEGAS (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Lando Norris had het heel zwaar na de Grote Prijs van Brazilië, waarin zijn concurrent Max Verstappen de strijd om het wereldkampioenschap ruim twee weken geleden nagenoeg besliste. "Ik was een week lang behoorlijk down. Het was een beslissend moment in het kampioenschap, de deur is nagenoeg dicht. Dat was een moeilijk besef omdat ik zoveel hoop en vertrouwen had", zei de Brit op een persconferentie in aanloop naar Verstappens kampioensrace in Las Vegas komend weekend.

De 25-jarige coureur van McLaren vindt dat hij Verstappen "best aardig tegenstand" heeft geboden. "Max is waarschijnlijk een van de beste Formule 1-coureurs ooit en ik denk niet dat er nog een veel betere gaat komen. Niemand heeft het zo vroeg in zijn carrière tegen hem opgenomen als ik. Maar waarschijnlijk was ik er in het begin nog net niet klaar voor. Nu ben ik dat wel, maar dat is waarschijnlijk te laat."

Verstappen pakte door zijn zege in Brazilië begin deze maand een voorsprong van 62 punten op Norris, die de afgelopen race als zesde eindigde. Daardoor verovert de Nederlander van Red Bull in Las Vegas zijn vierde wereldtitel op rij als hij maximaal 2 punten verspeelt op Norris.

Meer uit Sport

Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

1 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

2 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

2 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

2 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

3 uur geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

3 uur geleden
Tennisster Sabalenka toont vorm met nieuwe titel in Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.

9 uur geleden