Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen
LAS VEGAS (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Lando Norris had het heel zwaar na de Grote Prijs van Brazilië, waarin zijn concurrent Max Verstappen de strijd om het wereldkampioenschap ruim twee weken geleden nagenoeg besliste. "Ik was een week lang behoorlijk down. Het was een beslissend moment in het kampioenschap, de deur is nagenoeg dicht. Dat was een moeilijk besef omdat ik zoveel hoop en vertrouwen had", zei de Brit op een persconferentie in aanloop naar Verstappens kampioensrace in Las Vegas komend weekend.
De 25-jarige coureur van McLaren vindt dat hij Verstappen "best aardig tegenstand" heeft geboden. "Max is waarschijnlijk een van de beste Formule 1-coureurs ooit en ik denk niet dat er nog een veel betere gaat komen. Niemand heeft het zo vroeg in zijn carrière tegen hem opgenomen als ik. Maar waarschijnlijk was ik er in het begin nog net niet klaar voor. Nu ben ik dat wel, maar dat is waarschijnlijk te laat."
Verstappen pakte door zijn zege in Brazilië begin deze maand een voorsprong van 62 punten op Norris, die de afgelopen race als zesde eindigde. Daardoor verovert de Nederlander van Red Bull in Las Vegas zijn vierde wereldtitel op rij als hij maximaal 2 punten verspeelt op Norris.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
10 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.
15 uur geledenPARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.
21 uur geleden