Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen
LAS VEGAS (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Lando Norris had het heel zwaar na de Grote Prijs van Brazilië, waarin zijn concurrent Max Verstappen de strijd om het wereldkampioenschap ruim twee weken geleden nagenoeg besliste. "Ik was een week lang behoorlijk down. Het was een beslissend moment in het kampioenschap, de deur is nagenoeg dicht. Dat was een moeilijk besef omdat ik zoveel hoop en vertrouwen had", zei de Brit op een persconferentie in aanloop naar Verstappens kampioensrace in Las Vegas komend weekend.
De 25-jarige coureur van McLaren vindt dat hij Verstappen "best aardig tegenstand" heeft geboden. "Max is waarschijnlijk een van de beste Formule 1-coureurs ooit en ik denk niet dat er nog een veel betere gaat komen. Niemand heeft het zo vroeg in zijn carrière tegen hem opgenomen als ik. Maar waarschijnlijk was ik er in het begin nog net niet klaar voor. Nu ben ik dat wel, maar dat is waarschijnlijk te laat."
Verstappen pakte door zijn zege in Brazilië begin deze maand een voorsprong van 62 punten op Norris, die de afgelopen race als zesde eindigde. Daardoor verovert de Nederlander van Red Bull in Las Vegas zijn vierde wereldtitel op rij als hij maximaal 2 punten verspeelt op Norris.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in het toernooi van Madrid met grote moeite de laatste zestien bereikt. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld stond ziek op de baan en moest zelfs braken, maar ze vocht zich terug van een set achterstand tegen de Roemeense Sorana Cirstea en won in drie sets: 4-6 7-5 6-1.
41 minuten geledenLUIK (ANP) - Demi Vollering heeft voor de derde keer Luik-Bastenaken-Luik op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez won na 156 kilometer na een aanval op de beklimming van La Redoute en een solo van 33 kilometer. Haar landgenote Puck Pieterse werd op anderhalve minuut tweede. De Poolse Kasia Niewiadoma werd voor Anna van der Breggen derde.
1 uur geledenLUIK (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de derde keer op rij Luik-Bastenaken-Luik gewonnen. De Sloveense wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam na 259,5 kilometer solo aan in Luik, nadat hij medevluchter Paul Seixas uit Frankrijk op de laatste klim had gelost. Het 19-jarige Franse talent werd bij zijn debuut in de Ardennenklassieker wel nog tweede, op 45 seconden. De Belg Remco Evenepoel finishte op bijna 2 minuten als derde.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor is er bij het masterstoernooi van Madrid niet in geslaagd de achtste finales te bereiken. De 29-jarige Nederlander moest in twee sets zijn meerdere erkennen in de als zesde geplaatste Italiaan Lorenzo Musetti. Het werd 6-4 7-5.
3 uur geledenJEREZ (ANP) - Álex Márquez heeft bij de Grote Prijs van Spanje zijn eerste zege van het seizoen geboekt in de MotoGP. De 30-jarige Spanjaard hield Marco Bezzecchi uit Italië van zijn vierde zege op rij af en won net als een jaar eerder op het circuit van Jerez. Fabio Di Giannantonio uit Italië werd derde.
4 uur geledenNILAI (ANP) - Harrie Lavreysen heeft bij de wereldbeker in het Maleisische Nilai het sprinttoernooi gewonnen. De regerend olympisch kampioen was in de finale in twee heats te sterk voor Nicholas Paul uit Trinidad en Tobago.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Sebastian Sawe voelde zich aan het eind van zijn historische marathon van Londen nog sterk. Dat zei de Keniaanse atleet nadat hij in de Britse hoofdstad was gefinisht in een tijd van 1.59.30. Daarmee doorbrak hij als eerste atleet officieel de grens van 2 uur op de klassieke afstand over 42,195 kilometer.
4 uur geleden