Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen

Norris ziet nog maar kleine kans in titelstrijd met Verstappen

LAS VEGAS (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Lando Norris had het heel zwaar na de Grote Prijs van Brazilië, waarin zijn concurrent Max Verstappen de strijd om het wereldkampioenschap ruim twee weken geleden nagenoeg besliste. "Ik was een week lang behoorlijk down. Het was een beslissend moment in het kampioenschap, de deur is nagenoeg dicht. Dat was een moeilijk besef omdat ik zoveel hoop en vertrouwen had", zei de Brit op een persconferentie in aanloop naar Verstappens kampioensrace in Las Vegas komend weekend.

De 25-jarige coureur van McLaren vindt dat hij Verstappen "best aardig tegenstand" heeft geboden. "Max is waarschijnlijk een van de beste Formule 1-coureurs ooit en ik denk niet dat er nog een veel betere gaat komen. Niemand heeft het zo vroeg in zijn carrière tegen hem opgenomen als ik. Maar waarschijnlijk was ik er in het begin nog net niet klaar voor. Nu ben ik dat wel, maar dat is waarschijnlijk te laat."

Verstappen pakte door zijn zege in Brazilië begin deze maand een voorsprong van 62 punten op Norris, die de afgelopen race als zesde eindigde. Daardoor verovert de Nederlander van Red Bull in Las Vegas zijn vierde wereldtitel op rij als hij maximaal 2 punten verspeelt op Norris.

Meer uit Sport

Sinner wint masterstoernooi van Madrid voor het eerst

MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.

2 uur geleden
Zilver en brons voor judoka's Van Heemst en Kamps bij Grand Slam

DOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.

3 uur geleden
Pogacar wint Ronde van Romandië met zege in slotrit

LEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.

3 uur geleden
Wielrenster Rüegg wint openingsetappe Vuelta Femenina, Vos valt

SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.

5 uur geleden
GP Miami begint drie uur eerder door verwachting extreem weer

MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.

16 uur geleden
Verstappen zelf ook verrast door knappe kwalificatie in Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.

19 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Miami, pole voor Antonelli

MIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.

21 uur geleden