Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris wil niet verbaal, maar op circuit strijden met Verstappen

Norris wil niet verbaal, maar op circuit strijden met Verstappen

SILVERSTONE (ANP) - Lando Norris wil komend weekend de strijd met Max Verstappen aangaan op het circuit in plaats van verbaal. De Brit van McLaren vindt niet dat Verstappen hem excuses verschuldigd is na afgelopen weekend en heeft spijt van zijn woorden in de richting van de wereldkampioen.

Norris viel afgelopen weekend uit in Oostenrijk na een aanrijding met Verstappen. Waar de Nederlander nog als vijfde finishte, viel Norris uit. "Ik had meer van Max verwacht. Het was onvoorzichtig", liet de Brit na afloop teleurgesteld optekenen.

"De hele wereldbevolking heeft gezien wie verantwoordelijk was, behalve een kleine groep mensen", zei teambaas Andrea Stella van McLaren. "Het onderliggende probleem is dat als je dit niet eerlijk benoemt, het terug blijft komen." Hij riep op tot "effectieve straffen".

Frustratie

Donderdag kwam Norris terug op het voorval. "Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij zich hoefde te verontschuldigen. Ik denk dat sommige dingen die ik na de race heb gezegd, kwamen doordat ik destijds gefrustreerd was. Ik had veel adrenaline, veel emoties. Ik heb waarschijnlijk een aantal dingen gezegd waar ik niet per se in geloofde, vooral later in de week niet."

Volgens Norris valt Verstappen niet al te veel aan te rekenen. "Max heeft een andere manier van racen vergeleken met veel andere coureurs. En dat is een van de redenen waarom hij een kampioen is. Al met al heb ik weer zin om tegen hem te racen."

De Grote Prijs van Groot-Brittannië is zondag om 16.00 uur.

Meer uit Sport

Strafproces over dood van Maradona heropend

SAN ISIDRO (ANP) - Het strafproces tegen het medische team van voetbalicoon Diego Maradona is dinsdag, een maand later dan gepland, heropend. In de rechtbank van San Isidro, een voorstad van de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires, staan zeven artsen en verpleegkundigen terecht voor nalatige verzorging. Het Openbaar Ministerie beschuldigt hen van doodslag.

48 minuten geleden
Basketbalbond schrapt oud-medewerker om ongewenst gedrag

NIEUWEGEIN (ANP) - De Nederlandse Basketball Bond (NBB) heeft het lidmaatschap van een voormalig medewerker stopgezet. De NOS meldde eerder al dat het gaat om de voormalig bondscoach van de rolstoelbasketbalsters, Gertjan van der Linden. De NBB bevestigt dit niet. Het besluit is genomen na het afronden van verschillende onderzoeken naar aanleiding van meldingen over seksueel grensoverschrijdend gedrag, manipulatie en intimidatie.

4 uur geleden
Tennisser Griekspoor verliest ook eerste wedstrijd in München

MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor blijft op zoek naar zijn beste vorm na een blessure. De beste tennisser van Nederland verloor ook zijn eerste optreden van het toernooi in München. De Canadees Denis Shapovalov was in drie sets te sterk: 6-4 4-6 6-2.

4 uur geleden
Jepchirchir mist net als Hassan marathon in Londen

LONDEN (ANP) - Peres Jepchirchir doet op 26 april niet mee aan de marathon van Londen. De regerend wereldkampioene uit Kenia was twee jaar geleden de snelste in de hoofdstad van Engeland en won de olympische race over 42 kilometer en 195 meter in Tokio (2021).

4 uur geleden
Verhoeven gaat voor grootste stunt van deze eeuw in het boksen

BREDA (ANP) - Met een onorthodoxe strijdwijze gaat Rico Verhoeven op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh voor de grootste stunt van deze eeuw in de bokswereld. De voormalige 'King of Kickboxing' neemt het op tegen de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne. "Twee onbetwiste wereldkampioenen in verschillende disciplines", vertelt de 37-jarige Nederlander. "Het is prachtig dat ik deze kans krijg. Het is de grootste uitdaging in mijn loopbaan."

8 uur geleden
Judoka's beginnen na onrustig jaar met nieuwe energie aan EK

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse judoka's hebben na een jaar van onzekerheid eindelijk weer duidelijkheid. De komst van hoofdcoach Mark van der Ham heeft medaillekandidaten Joanne van Lieshout, Sanne van Dijke en Jur Spijkers nieuwe energie en vertrouwen gegeven voor de EK van donderdag tot en met zondag in het Georgische Tbilisi. "Ik heb voor het eerst sinds de Spelen van Tokio weer iedere dag het gevoel dat ik alles uit mijn lichaam kan halen", aldus de 30-jarige Van Dijke, in 2021 winnares van de tot dusver laatste Nederlandse olympische judomedaille (brons).

10 uur geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 dag geleden