Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris wil niet verbaal, maar op circuit strijden met Verstappen

Norris wil niet verbaal, maar op circuit strijden met Verstappen

SILVERSTONE (ANP) - Lando Norris wil komend weekend de strijd met Max Verstappen aangaan op het circuit in plaats van verbaal. De Brit van McLaren vindt niet dat Verstappen hem excuses verschuldigd is na afgelopen weekend en heeft spijt van zijn woorden in de richting van de wereldkampioen.

Norris viel afgelopen weekend uit in Oostenrijk na een aanrijding met Verstappen. Waar de Nederlander nog als vijfde finishte, viel Norris uit. "Ik had meer van Max verwacht. Het was onvoorzichtig", liet de Brit na afloop teleurgesteld optekenen.

"De hele wereldbevolking heeft gezien wie verantwoordelijk was, behalve een kleine groep mensen", zei teambaas Andrea Stella van McLaren. "Het onderliggende probleem is dat als je dit niet eerlijk benoemt, het terug blijft komen." Hij riep op tot "effectieve straffen".

Frustratie

Donderdag kwam Norris terug op het voorval. "Eerlijk gezegd denk ik niet dat hij zich hoefde te verontschuldigen. Ik denk dat sommige dingen die ik na de race heb gezegd, kwamen doordat ik destijds gefrustreerd was. Ik had veel adrenaline, veel emoties. Ik heb waarschijnlijk een aantal dingen gezegd waar ik niet per se in geloofde, vooral later in de week niet."

Volgens Norris valt Verstappen niet al te veel aan te rekenen. "Max heeft een andere manier van racen vergeleken met veel andere coureurs. En dat is een van de redenen waarom hij een kampioen is. Al met al heb ik weer zin om tegen hem te racen."

De Grote Prijs van Groot-Brittannië is zondag om 16.00 uur.

Meer uit Sport

Talpa sluit deal met NOS over WK Voetbal 2026

HILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.

13 minuten geleden
Bredewold pakt ritzege in Vuelta Femenina, Van der Breggen valt

ASTORGA (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft donderdag de vijfde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. In de sprint van een door een valpartij uitgedund peloton was de Nederlandse renster van SD Worx-Protime de sterkste, voor haar Belgische ploeggenoot en klassementsleider Lotte Kopecky. De Italiaanse Letizia Paternoster werd net als woensdag derde.

32 minuten geleden
Zeventien Nederlandse wielrenners starten in Giro d'Italia

NESSEBAR (ANP) - Zeventien Nederlandse wielrenners starten vrijdag in Bulgarije in de Ronde van Italië. Dat zijn er evenveel als vorig jaar. Een Nederlandse kanshebber op de eindzege is er niet, wel zijn er kansen voor sprinters als Casper van Uden en Dylan Groenewegen. Van Uden won vorig jaar een etappe in de Giro, Groenewegen lukte dat nog nooit.

1 dag geleden
Kopecky sprint naar ritzege en leiderstrui in Vuelta Femenina

ANTAS DE ULLA (ANP) - De Belgische wielrenster Lotte Kopecky heeft de vierde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De voormalige wereldkampioene van SD Worx-Protime was de beste in de sprint van een uitgedund peloton en neemt de leiding in het algemeen klassement over. Achter Kopecky werd haar ploeggenoot Anna van der Breggen tweede. De Italiaanse Letizia Paternoster werd derde.

1 dag geleden
Meldpunt geopend na onrust over subsidieregeling amateurvoetbal

AMERSFOORT (ANP) - De Belangenorganisatie Amateur Voetbalverenigingen (BAV) heeft een meldpunt geopend om ervaringen van clubs te verzamelen met de zogenoemde BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). De aanpassing van de verdeling van de subsidie zorgde voor onrust onder verenigingen, omdat zij hierdoor mogelijk geld mislopen.

1 dag geleden
Vingegaard krijgt Kelderman en Lemmen mee als helpers in Giro

NESSEBAR (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma - Lease a Bike kan in de Ronde van Italië rekenen op hulp van de Nederlanders Wilco Kelderman en Bart Lemmen. Zijn andere helpers zijn de Belgen Victor Campenaerts, Timo Kielich en Tim Rex, de Italiaan Davide Piganzoli en de Amerikaan Sepp Kuss.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp simpel naar tweede ronde in Rome

ROME (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De 30-jarige Nederlander was met sterk spel in twee sets te sterk voor de Fransman Alexandre Müller: 7-5 6-3.

1 dag geleden