Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris veroordeelt acties Verstappen: niet netjes hoe hij rijdt

Norris veroordeelt acties Verstappen: niet netjes hoe hij rijdt

MEXICO-STAD (ANP) - Lando Norris veroordeelde na zijn tweede plaats in de Grote Prijs van Mexico het rijden van Max Verstappen. "Ik wist wat ik kon verwachten van hem. Naar mijn mening is het niet netjes hoe hij rijdt", zei de Brit van McLaren in het flashinterview na afloop op de baan.

Verstappen pareerde een inhaalactie van Norris door hem in de binnenbocht zodanig af te knijpen, dat de coureur van McLaren buiten de baan door het gras moest om een botsing te voorkomen. Even later haalde Verstappen Norris in door buiten de baan een stukje af te snijden. De stewards oordeelden in beide incidenten in het nadeel van Verstappen. De Nederlander kreeg twee tijdstraffen van tien seconden en hij viel daardoor ver terug. Verstappen eindigde als zesde.

"Ik heb een crash vermeden en verder een goede race gereden", vond Norris.

De Brit reageerde tijdens de race heel boos via de teamradio. "Ik zat de hele tijd voor hem in de bocht. Deze gozer is gevaarlijk. Het is net als de vorige keer", riep Norris. Hij doelde op het incident van een week geleden tijdens de Grote Prijs van de Verenigde Staten. Toen kreeg Norris vijf seconden tijdstraf omdat hij buiten de baan Verstappen inhaalde. In Mexico bespraken alle coureurs dat incident, omdat Verstappen in de ogen van sommige collega's veel te laat remde en Norris dwong buiten de baan te rijden.

Meer uit Sport

Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

21 minuten geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

5 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

6 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

9 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

23 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

1 dag geleden