Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris: McLaren niet geraakt door strengere tests achtervleugel

Norris: McLaren niet geraakt door strengere tests achtervleugel

SHANGHAI (ANP/RTR) - Formule 1-coureur Lando Norris zegt dat zijn team McLaren niet wordt geraakt door de strengere controles op de achtervleugels bij de aanstaande Grote Prijs van China. "Wij hoeven niks te veranderen. Deze maatregel is gericht op andere teams, niet op ons", zei de Brit in Shanghai, waar hij komend weekend ook de tweede race van het seizoen hoopt te winnen.

Norris (25) vindt dat wereldkampioen McLaren juist nog meer de grenzen moet opzoeken van de toegestane buigzaamheid van de achtervleugel. "We waren tot nu toe waarschijnlijk iets te voorzichtig. We zoeken niet genoeg de grens op, dat moeten we meer doen", zei de winnaar van de Grote Prijs van Australiƫ van afgelopen weekend.

Autosportbond FIA kondigde eerder deze week aan bij de GP van China strenger te testen op de buigzaamheid van de vleugels, waarvoor sinds dit seizoen nieuwe regels gelden. Na het analyseren van de beelden van afgelopen weekend constateerde de bond dat bij geen enkele auto de vleugel te ver was doorgebogen, maar ook dat er voldoende aanwijzingen zijn om de buigzaamheid verder terug te brengen.

Vorig seizoen moest McLaren zijn flexibele achtervleugel aanpassen, omdat het team er te veel voordeel uit zou hebben gehaald bij hoge snelheden.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.

11 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

11 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

14 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

14 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

14 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

20 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden