Norris heeft in de jacht op Verstappen niets te verliezen
SINGAPORE (ANP/AFP) - Lando Norris vindt dat hij niets te verliezen heeft in de strijd om de wereldtitel in de Formule 1. De Britse coureur van McLaren is regerend wereldkampioen en klassementsleider Max Verstappen genaderd tot op 59 punten, maar wordt daar niet zenuwachtig van. "Hij moet nog altijd zorgen dat hij niet verliest", zei Norris over Verstappen. "Niet ik. Ik ben nog steeds degene die niets te verliezen heeft."
Verstappen begon het jaar goed en won zeven van de eerste tien races, maar in de laatste zeven races won de 26-jarige Limburger niet meer. McLaren is op het moment het te kloppen team. De Britse renstal won de Dutch Grand Prix met Norris en afgelopen zondag de GP van Azerbeidzjan met Oscar Piastri. In het constructeurskampioenschap is McLaren Red Bull gepasseerd en heeft het team een voorsprong van 20 punten.
"Als je kijkt naar het begin van het jaar, toen was Red Bull nog steeds dominant. Zij versloegen ons toen met grotere verschillen dan wij hen nu. Ik geloof echt dat dingen heel snel anders kunnen zijn", waarschuwde Norris voor te veel optimisme over de kansen van McLaren.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP/DPA) - President Donald Trump van de Verenigde Staten heeft het Internationaal Olympisch Comité (IOC) gefeliciteerd met de beslissing van donderdag om transgender vrouwen uit te sluiten van deelname in de vrouwencategorie bij de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Oranje-international Ceddanne Rafaela is het nieuwe MLB-seizoen met de honkballers van Boston Red Sox begonnen met een overwinning bij Cincinnati Reds. De negenvoudig kampioen was in Ohio met 3-0 te sterk voor de thuisploeg.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nederland organiseert het EK hockey voor mannen en vrouwen in 2029. Dat maakte de Nederlandse hockeybond (KNHB) vrijdag bekend. Het evenement vindt plaats in het Wagener Stadion in Amstelveen.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdediger Aryna Sabalenka heeft zich ten koste van Elena Rybakina geplaatst voor de finale van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst was met 6-4 6-3 te sterk voor de mondiale nummer 2 uit Kazachstan.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft de tiende tijd gereden bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull klokte 1.31,509. De Australiër Oscar Piastri reed in zijn McLaren met 1.30,133 de snelste tijd in Suzuka.
6 uur geledenWARSCHAU (ANP) - Polen of Zweden wordt op 20 juni de tegenstander van Oranje in de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal. De twee landen wisten donderdagavond hun halve finales in de play-offs voor WK-deelname te winnen en strijden dinsdag in Zweden om een plek in de groep van Nederland.
11 uur geledenMONTERREY (ANP) - Suriname heeft zich definitief niet weten te plaatsen voor het WK voetbal, dat komende zomer in Canada, Mexico en de Verenigde Staten plaatsvindt. In de halve finale van de intercontinentale play-offs verloor het elftal van trainer Henk ten Cate met 2-1 van Bolivia. Dat land wacht in de nacht van dinsdag op woensdag een finale om een WK-ticket tegen Irak.
11 uur geleden