Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris en Ricciardo hopen op nieuw succes voor McLaren in F1

Norris en Ricciardo hopen op nieuw succes voor McLaren in F1

LONDEN (ANP) - Als eerste renstal heeft McLaren de nieuwe racewagen voor het komende seizoen in de Formule 1 gepresenteerd. McLaren MCL35M lijkt voor een groot deel op de bolide waarmee het team afgelopen seizoen als derde in het ploegenklassement voor constructeurs eindigde, achter Mercedes en Red Bull maar nog voor Ferrari. Grote veranderingen zijn dit jaar ook niet toegestaan. Wel heeft de motor van Renault plaatsgemaakt voor een krachtbron van Mercedes.

De 21-jarige Lando Norris staat voor zijn derde seizoen bij McLaren. De Brit heeft gezelschap gekregen van de Australiër Daniel Ricciardo, de oud-ploeggenoot van Max Verstappen bij Red Bull die overkomt van Renault. Norris en Ricciardo zullen de nieuwe auto vanaf dinsdag testen op het circuit van Silverstone. Op 12 maart staan testen op het programma in Sakhir, waar het nieuwe seizoen van de Formule 1 op 28 maart weer van start gaat met de Grand Prix van Bahrein.

"Ik kijk ernaar uit om terug te gaan naar een aantal landen waar we vorig jaar vanwege corona niet konden racen", zei Norris tijdens de presentatie van de racewagen van McLaren, een team dat voor de 54e keer aan de Formule 1 gaat deelnemen. "Hopelijk krijgen we ook weer volle tribunes met fans. We hebben ze gemist."

Ook van de 31-jarige Ricciardio mag het nieuwe seizoen in de Formule 1 snel beginnen. "McLaren heeft de afgelopen jaren een geweldige reis achter de rug en ik kijk ernaar uit om het team te helpen aan nieuwe positieve resultaten. Ik heb inmiddels best wel wat ervaring maar ik ben alleen maar nog scherper geworden om goed te presteren."

Meer uit Sport

Shorttracker De Laat 'onwijs blij' met finaleplaats op aflossing 

MILAAN (ANP) - De shorttrackers vinden het "super" dat ze na twaalf jaar weer in de olympische finale van de aflossing staan. "Op die relay bij de mannen heerste toch een beetje een vloek, zeker voor mij, omdat ik als enige hier onderdeel was van die twaalf jaar", zei Itzhak de Laat nadat het team zich had gekwalificeerd.

1 uur geleden
Mentaal geknakte kunstrijder Malinin maakt olympische rentree

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse kunstrijder Ilia Malinin zal nog een keer te zien zijn op de Winterspelen in Milaan. Hij doet mee aan de traditionele afsluitende demonstratie op 21 februari. Normaal gesproken treden alleen de medaillewinnaars daar op, maar voor de gevallen superster wordt een uitzondering gemaakt.

1 uur geleden
Zwitserse skiër Meillard wint goud op slalom met veel uitvallers

BORMIO (ANP) - De Zwitserse alpineskiër Loïc Meillard heeft de gouden medaille gewonnen op de slalom. Het zilver ging naar Fabio Gstrein uit Oostenrijk en het brons was voor de Noor Henrik Kristoffersen. Het is het vierde goud voor de Zwitserse alpineskiërs op de Winterspelen van Milaan en Cortina.

1 uur geleden
Kerstholt had vier keer goud nooit voor mogelijk gehouden

MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt had het nooit voor mogelijk gehouden dat de Nederlandse shorttrackers vier gouden medailles zouden winnen op de Olympische Spelen. Dat vertelde hij na afloop van het goud van Xandra Velzeboer op de 1000 meter in de Milano Ice Skating Arena. Velzeboer schreef eerder de 500 meter op haar naam en bij de mannen behaalde Jens van 't Wout goud op de 1000 en 1500 meter.

1 uur geleden
Bobsleeërs kijken met gemengde gevoelens terug op twee runs

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic kijken met gemengde gevoelens terug op de eerste dag op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre. Ze sloten de eerste dag van de olympische wedstrijd in de tweemansbob af op de dertiende plaats. "Helemaal tevreden zijn we niet", zei Wesselink na afloop. "Bij de eerste run was de start niet goed en het sturen wel en bij de tweede was de start goed en het sturen niet."

2 uur geleden
Velzeboer vol ongeloof na tweede gouden medaille in Milaan

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.

2 uur geleden
Velzeboer wint op Spelen na 500 meter ook goud op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.

3 uur geleden