Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris en Ricciardo hopen op nieuw succes voor McLaren in F1

Norris en Ricciardo hopen op nieuw succes voor McLaren in F1

LONDEN (ANP) - Als eerste renstal heeft McLaren de nieuwe racewagen voor het komende seizoen in de Formule 1 gepresenteerd. McLaren MCL35M lijkt voor een groot deel op de bolide waarmee het team afgelopen seizoen als derde in het ploegenklassement voor constructeurs eindigde, achter Mercedes en Red Bull maar nog voor Ferrari. Grote veranderingen zijn dit jaar ook niet toegestaan. Wel heeft de motor van Renault plaatsgemaakt voor een krachtbron van Mercedes.

De 21-jarige Lando Norris staat voor zijn derde seizoen bij McLaren. De Brit heeft gezelschap gekregen van de Australiër Daniel Ricciardo, de oud-ploeggenoot van Max Verstappen bij Red Bull die overkomt van Renault. Norris en Ricciardo zullen de nieuwe auto vanaf dinsdag testen op het circuit van Silverstone. Op 12 maart staan testen op het programma in Sakhir, waar het nieuwe seizoen van de Formule 1 op 28 maart weer van start gaat met de Grand Prix van Bahrein.

"Ik kijk ernaar uit om terug te gaan naar een aantal landen waar we vorig jaar vanwege corona niet konden racen", zei Norris tijdens de presentatie van de racewagen van McLaren, een team dat voor de 54e keer aan de Formule 1 gaat deelnemen. "Hopelijk krijgen we ook weer volle tribunes met fans. We hebben ze gemist."

Ook van de 31-jarige Ricciardio mag het nieuwe seizoen in de Formule 1 snel beginnen. "McLaren heeft de afgelopen jaren een geweldige reis achter de rug en ik kijk ernaar uit om het team te helpen aan nieuwe positieve resultaten. Ik heb inmiddels best wel wat ervaring maar ik ben alleen maar nog scherper geworden om goed te presteren."

Meer uit Sport

Verhoeven geeft geen krimp oog in oog met bokskampioen Usyk

LONDEN (ANP) - Bokser Rico Verhoeven heeft bij de traditionele staredown voorafgaand aan het aangekondigde gevecht met de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne geen krimp gegeven. De twee "onbetwiste wereldkampioenen" keken elkaar in Londen ruim twee minuten diep in de ogen, maar bewaarden de rest voor het gevecht op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh.

3 uur geleden
Strafproces over dood van Maradona heropend

SAN ISIDRO (ANP) - Het strafproces tegen het medische team van voetbalicoon Diego Maradona is dinsdag, een maand later dan gepland, heropend. In de rechtbank van San Isidro, een voorstad van de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires, staan zeven artsen en verpleegkundigen terecht voor nalatige verzorging. Het Openbaar Ministerie beschuldigt hen van doodslag.

5 uur geleden
Basketbalbond schrapt oud-medewerker om ongewenst gedrag

NIEUWEGEIN (ANP) - De Nederlandse Basketball Bond (NBB) heeft het lidmaatschap van een voormalig medewerker stopgezet. De NOS meldde eerder al dat het gaat om de voormalig bondscoach van de rolstoelbasketbalsters, Gertjan van der Linden. De NBB bevestigt dit niet. Het besluit is genomen na het afronden van verschillende onderzoeken naar aanleiding van meldingen over seksueel grensoverschrijdend gedrag, manipulatie en intimidatie.

8 uur geleden
Tennisser Griekspoor verliest ook eerste wedstrijd in München

MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor blijft op zoek naar zijn beste vorm na een blessure. De beste tennisser van Nederland verloor ook zijn eerste optreden van het toernooi in München. De Canadees Denis Shapovalov was in drie sets te sterk: 6-4 4-6 6-2.

9 uur geleden
Jepchirchir mist net als Hassan marathon in Londen

LONDEN (ANP) - Peres Jepchirchir doet op 26 april niet mee aan de marathon van Londen. De regerend wereldkampioene uit Kenia was twee jaar geleden de snelste in de hoofdstad van Engeland en won de olympische race over 42 kilometer en 195 meter in Tokio (2021).

9 uur geleden
Verhoeven gaat voor grootste stunt van deze eeuw in het boksen

BREDA (ANP) - Met een onorthodoxe strijdwijze gaat Rico Verhoeven op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh voor de grootste stunt van deze eeuw in de bokswereld. De voormalige 'King of Kickboxing' neemt het op tegen de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne. "Twee onbetwiste wereldkampioenen in verschillende disciplines", vertelt de 37-jarige Nederlander. "Het is prachtig dat ik deze kans krijg. Het is de grootste uitdaging in mijn loopbaan."

13 uur geleden
Judoka's beginnen na onrustig jaar met nieuwe energie aan EK

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse judoka's hebben na een jaar van onzekerheid eindelijk weer duidelijkheid. De komst van hoofdcoach Mark van der Ham heeft medaillekandidaten Joanne van Lieshout, Sanne van Dijke en Jur Spijkers nieuwe energie en vertrouwen gegeven voor de EK van donderdag tot en met zondag in het Georgische Tbilisi. "Ik heb voor het eerst sinds de Spelen van Tokio weer iedere dag het gevoel dat ik alles uit mijn lichaam kan halen", aldus de 30-jarige Van Dijke, in 2021 winnares van de tot dusver laatste Nederlandse olympische judomedaille (brons).

15 uur geleden