Norris baalt van 'gratis pitstop' voor concurrent Verstappen
SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris baalde van de 'gratis pitstop' die zijn concurrent Max Verstappen had gekregen in de Grote Prijs van Brazilië. De Nederlandse Red Bull-coureur won de Formule 1-race in São Paulo en de Britse McLaren-coureur eindigde zelf slechts als zesde. Daardoor liep Verstappen 18 punten op hem uit in het WK.
Omdat de race stilgelegd werd door harde regen, konden alle coureurs tijdens de pauze van banden wisselen. Norris, die van poleposition was gestart en aanvankelijk tweede lag achter George Russell, had dat zelf al eerder gedaan waardoor hij achter Verstappen was teruggevallen.
"We hadden een beetje pech vandaag", zei Norris bij Viaplay. "We maakten enkele fouten die me een plek kostten en andere jongens hadden geluk met een gratis pitstop. Daardoor was het voor ons onmogelijk om te winnen."
De Brit van McLaren zei niet aan het kampioenschap te denken. Een dag eerder had hij zijn achterstand op Verstappen teruggebracht naar 44 punten en met de poleposition en Verstappen die vanaf P17 moest starten, zag het er voor de start gunstig voor hem uit. "Ik denk er niet aan. Ik doe gewoon mijn best in de drie komende races."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
10 minuten geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
2 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.
4 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - Schaatsster Erin Jackson is komende vrijdag een van de twee vlaggendragers van de Amerikaanse ploeg, tijdens de openingsceremonie van de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina. Bobsleeër Frank Del Duca is de andere. De twee werden gekozen via een stemming onder de Amerikaanse sporters.
4 uur geleden