Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Norris baalt van 'gratis pitstop' voor concurrent Verstappen

Norris baalt van 'gratis pitstop' voor concurrent Verstappen

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris baalde van de 'gratis pitstop' die zijn concurrent Max Verstappen had gekregen in de Grote Prijs van Brazilië. De Nederlandse Red Bull-coureur won de Formule 1-race in São Paulo en de Britse McLaren-coureur eindigde zelf slechts als zesde. Daardoor liep Verstappen 18 punten op hem uit in het WK.

Omdat de race stilgelegd werd door harde regen, konden alle coureurs tijdens de pauze van banden wisselen. Norris, die van poleposition was gestart en aanvankelijk tweede lag achter George Russell, had dat zelf al eerder gedaan waardoor hij achter Verstappen was teruggevallen.

"We hadden een beetje pech vandaag", zei Norris bij Viaplay. "We maakten enkele fouten die me een plek kostten en andere jongens hadden geluk met een gratis pitstop. Daardoor was het voor ons onmogelijk om te winnen."

De Brit van McLaren zei niet aan het kampioenschap te denken. Een dag eerder had hij zijn achterstand op Verstappen teruggebracht naar 44 punten en met de poleposition en Verstappen die vanaf P17 moest starten, zag het er voor de start gunstig voor hem uit. "Ik denk er niet aan. Ik doe gewoon mijn best in de drie komende races."

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

16 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

18 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

19 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

19 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

19 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

21 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

1 dag geleden