Noppert eerste doelman sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Andries Noppert is voorlopig de eerste keeper van sc Heerenveen. De 28-jarige doelman krijgt van trainer Kees van Wonderen de voorkeur boven Xavier Mous en Jan Bekkema, zo heeft de Friese club bekendgemaakt.
"Ik ben blij dat we met Andries en Xavier twee doelmannen met Eredivisie-ervaring hebben. Ze hebben in de afgelopen weken allebei goede dingen laten zien. Hoewel het niveau dicht bij elkaar ligt, heeft Andries de concurrentiestrijd nu op punten gewonnen", aldus Van Wonderen.
Noppert maakte deze zomer de overstap van Go Ahead Eagles naar sc Heerenveen. Hij volgde daarmee Van Wonderen, de oud-international die de afgelopen jaren Go Ahead onder zijn hoede had.
Bij sc Heerenveen werd Sven van Beek benoemd tot captain. De 28-jarige verdediger neemt de band over van keeper Erwin Mulder, met wie de club niet verderging. Zijn aflopende contract werd niet verlengd.
Heerenveen eindigde afgelopen seizoen als achtste. De club opent de Eredivisie op vrijdag 5 augustus met een thuiswedstrijd tegen Sparta.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
15 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creƫerden minder dan in de eerste helft."
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
8 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
8 uur geleden