Noorwegen wijkt uit naar Malaga voor WK-kwalificatie
OSLO (ANP/DPA) - Het Noorse voetbalelftal wijkt voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Turkije uit naar de Spaanse stad Malaga. Spelen in het eigen stadion in Oslo is vanwege de strenge reisbeperkingen in het Scandinavische land door het coronavirus niet mogelijk. De Spaanse autoriteiten zijn akkoord.
De Noren, met sterspeler Erling Haaland, openen hun reeks in de kwalificatie voor het WK van 2022 in Qatar op 24 maart tegen Gibraltar. Het duel met de Turken is op 27 maart gepland. Spelen in Malaga betekent dat de ploeg van bondscoach Ståle Solbakken in Spanje kan blijven.
Het Nederlands elftal is ingedeeld in de poule met Noorwegen. De uitwedstrijd staat voor Oranje pas in september gepland. Het team van bondscoach Frank de Boer opent de WK-kwalificatie op 24 maart met een uitduel met Turkije.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
6 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
15 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden