Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorwegen met klein verschil voorbij Montenegro

Noorwegen met klein verschil voorbij Montenegro

OSLO (ANP) - Noorwegen blijft in de strijd om kwalificatie voor het wereldkampioenschap voetbal in Qatar in het spoor van Nederland. Het land won in Oslo moeizaam van Montenegro, 2-0. De achterstand op Oranje is daardoor nog steeds 2 punten, met nog twee duels te gaan. De Noren hebben onder meer nog de uitwedstrijd tegen Nederland op het programma staan.

Mohamed Elyounoussi zette Noorwegen na bijna een half uur op voorsprong. De speler van Southampton scoorde met het hoofd, nadat Stefan Strandberg de bal ook al koppend voor het doel had gebracht. Enkele minuten eerder was er al een mogelijkheid voor Mats Møller Dæhli geweest, maar hij zag doelman Matija Sarkic fraai redden.

In het tweede deel werd Montenegro sterker. Na ongeveer een uur kreeg Adam Marusic een aardige kans op de gelijkmaker, maar hij liet de bal vlak voor keeper Ørjan Nyland van de voet springen. In extra tijd maakte opnieuw Elyounoussi er 2-0 van. De tegenstander had toen een man minder op het veld, na de rode kaart voor Marko Vesovic enkele minuten eerder.

Topschutter Erling Haaland ontbrak wegens een blessure bij de Noren.

Meer uit Voetbal

Trainer Bosz gunt Veerman transfer naar Dortmund

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV gunt Joey Veerman een transfer naar Borussia Dortmund. "Ik heb ook bij Dortmund gewerkt en ik weet wat voor een mooie club dat is", zei hij na een nipte uitzege op Excelsior (1-2). "Maar ik weet daar verder niets van. Ik zit nu over iets te kletsen waar ik niets van weet. Dus dat heeft geen zin."

7 uur geleden
Fortuna Sittard boekt nipte zege op SC Cambuur

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur (3-1) gewonnen.

8 uur geleden
PSV verslaat Excelsior met klein verschil in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft de eerste competitiezege van het nieuwe seizoen binnen. De titelverdediger uit Eindhoven won de uitwedstrijd tegen Excelsior (1-2), na een teleurstellend gelijkspel vorige week in het thuisduel met Fortuna Sittard (2-2).

9 uur geleden
AZ vervolgt veelbelovende start van seizoen met zege in Utrecht

UTRECHT (ANP) - AZ is het seizoen voortvarend begonnen. De winnaar van de Johan Cruijff Schaal won ook de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-4), na een zege vorig weekend voor eigen publiek op ADO Den Haag (2-0).

10 uur geleden
NEC laat Willem II na rust kansloos in Tilburg

TILBURG (ANP) - NEC heeft in de tweede helft ver afstand genomen van Willem II in Tilburg (1-4). De club kan zich nu richten op de thuiswedstrijd van woensdag tegen Bodø/Glimt in de play-offs van de Champions League.

13 uur geleden
PSG neemt wereldkampioen Torres over van FC Barcelona

PARIJS (ANP) - Ferran Torres maakt de overstap van FC Barcelona naar Paris Saint-Germain. Dat hebben beide clubs zaterdag bekendgemaakt. De 26-jarige aanvaller, die deze zomer met Spanje wereldkampioen werd, heeft in Parijs getekend tot 2031.

19 uur geleden
Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

1 dag geleden