Noorse voetbalsters in groep Oranje niet voorbij Finland
TURKU (ANP) - In de groep van Nederland hebben de Noorse voetbalvrouwen de EK-kwalificatiewedstrijd in en tegen Finland niet weten te winnen. Een doelpunt van de voor Chelsea uitkomende Guro Reiten voor rust leek beslissend, maar diep in blessuretijd maakte Emma Koivisto toch nog de 1-1.
Door het gelijkspel blijft Noorwegen tweede in de groep met 6 punten uit vijf duels. Koploper Nederland heeft 7 punten, Italië en Finland 5 punten. Oranje speelt om 20.45 uur in Sittard tegen de Italiaanse vrouwen en is bij winst verzekerd van een EK-ticket.
Dinsdag sluit Oranje de kwalificatiereeks af met een wedstrijd in en tegen Noorwegen. De eerste twee in de groep plaatsen zich rechtstreeks voor het EK van volgend jaar.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
5 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
12 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden