Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorse tennisser Ruud pakt titel in Genève na zege op Shapovalov

Noorse tennisser Ruud pakt titel in Genève na zege op Shapovalov

GENÈVE (ANP) - Het ATP-toernooi van Genève is gewonnen door de Noorse tennisser Casper Ruud. De Scandinaviër was in de finale van het graveltoernooi in Zwitserland de Canadees Denis Shapovalov met 7-6 (6) 6-4 de baas. Voor de 22-jarige Ruud is het de tweede titel uit zijn loopbaan. Vorig jaar schreef hij het graveltoernooi van Buenos Aires op zijn naam.

Ruud en zijn leeftijdsgenoot Shapovalov, die respectievelijk als derde en tweede geplaatst waren, stonden nooit eerder tegenover elkaar op de ATP Tour. Roger Federer was in eigen land als eerste geplaatst, maar hij verloor na een bye al in de tweede ronde.

Op het ATP-toernooi van Lyon gaat de finale zondag tussen Stefanos Tsitsipas uit Griekenland en de Brit Cameron Norrie. Tsitsipas had op het Franse gravel drie sets nodig om zich te ontdoen van Lorenzo Musetti uit Italië (4-6 6-3 6-0), Norrie gunde de Rus Karen Chatsjanov slechts twee games (6-1 6-1).

Tsitsipas en Norrie troffen elkaar één keer eerder en dat duel, tijdens de Hopman Cup van 2019, werd gewonnen door Norrie.

Meer uit Sport

Wielrenner Kooij gaat bij nieuwe ploeg voor groene trui in Tour

PARIJS (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat bij zijn ploeg Decathlon CMA CGM rijden voor de groene trui tijdens de Tour de France. Dat meldt de Franse wielerformatie.

1 uur geleden
Tweevoudig olympisch skikampioene Gisin zwaar ten val in training

ST. MORITZ (ANP/DPA) - Tweevoudig olympisch kampioene alpineskiën Michelle Gisin heeft tijdens een training in het Zwitserse St. Moritz een ernstige val gemaakt.

3 uur geleden
Nederlandse curlers lopen deelname aan Olympische Spelen mis

KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.

13 uur geleden
Nederland met maximaal aantal shorttrackers naar de Spelen

LAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.

20 uur geleden
Oranje-handbalsters naar halve finale op WK na zege op Hongarije

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.

21 uur geleden
Evenepoel moet kopmanschap in Tour delen met Lipowitz

PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.

1 dag geleden
Picnic PostNL krijgt alleen WorldTour-licentie voor 2026

AIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.

1 dag geleden