Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorse tennisser Ruud pakt titel in Genève na zege op Shapovalov

Noorse tennisser Ruud pakt titel in Genève na zege op Shapovalov

GENÈVE (ANP) - Het ATP-toernooi van Genève is gewonnen door de Noorse tennisser Casper Ruud. De Scandinaviër was in de finale van het graveltoernooi in Zwitserland de Canadees Denis Shapovalov met 7-6 (6) 6-4 de baas. Voor de 22-jarige Ruud is het de tweede titel uit zijn loopbaan. Vorig jaar schreef hij het graveltoernooi van Buenos Aires op zijn naam.

Ruud en zijn leeftijdsgenoot Shapovalov, die respectievelijk als derde en tweede geplaatst waren, stonden nooit eerder tegenover elkaar op de ATP Tour. Roger Federer was in eigen land als eerste geplaatst, maar hij verloor na een bye al in de tweede ronde.

Op het ATP-toernooi van Lyon gaat de finale zondag tussen Stefanos Tsitsipas uit Griekenland en de Brit Cameron Norrie. Tsitsipas had op het Franse gravel drie sets nodig om zich te ontdoen van Lorenzo Musetti uit Italië (4-6 6-3 6-0), Norrie gunde de Rus Karen Chatsjanov slechts twee games (6-1 6-1).

Tsitsipas en Norrie troffen elkaar één keer eerder en dat duel, tijdens de Hopman Cup van 2019, werd gewonnen door Norrie.

Meer uit Sport

Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

55 minuten geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

59 minuten geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

3 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

21 uur geleden
Schaatsster Schulting wint NK sprint, ook Fledderus mag naar WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.

22 uur geleden
Atlete Klaver Nederlands kampioen 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.

22 uur geleden
Nationaal recordhouder Phijffers wint 400 meter NK indooratletiek

APELDOORN (ANP) - Atleet Jonas Phijffers is Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. Hij won in een tijd van 45,57, ruim twee tienden van een seconde langzamer dan het nationale record dat hij vorige week ook in Apeldoorn liep.

22 uur geleden