Noorse tennisser Ruud opnieuw snel uitgeschakeld op Wimbledon
LONDEN (ANP) - De Noorse tennisser Casper Ruud is opnieuw snel uitgeschakeld op Wimbledon. De nummer 8 van de wereld liet zich in de tweede ronde in vier sets verrassen door de Italiaan Fabio Fognini. Het werd 6-4 7-5 6-7 (1) 6-3.
In de derde set wist Ruud na een 5-2-achterstand toch nog een vierde set af te dwingen. Daarin werd een break op 4-3 hem fataal. Fognini, de mondiale nummer 94, benutte zijn derde wedstrijdpunt.
Ruud wist op Wimbledon nog nooit voorbij de tweede ronde te komen. Hij deed al voor de vijfde keer mee aan Wimbledon. In aanloop naar het grastoernooi in Londen speelde hij geen enkel voorbereidingstoernooi.
De 25-jarige Ruud keert nu terug naar zijn geliefde ondergrond: gravel. Hij hoopt op de Olympische Spelen van Parijs mee te kunnen doen om de medailles.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Matthew Brennan kan zaterdag niet meedoen aan Milaan-Sanremo, het eerste wielermonument van het jaar. De 20-jarige Britse wielrenner is ziek en wordt vervangen door Victor Campenaerts, meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike.
39 minuten geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Luka Doncic heeft in de NBA de Los Angeles Lakers langs Miami Heat geleid. De 27-jarige Sloveen maakte in de door zijn team met 134-126 gewonnen wedstrijd liefst 60 punten. Voor de LA Lakers was het de achtste overwinning op rij.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Iga Swiatek is bij het tennistoernooi van Miami direct uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Poolse verloor in de tweede ronde in drie sets van haar landgenote Magda Linette: 6-1 5-7 3-6. Voor Swiatek, die in de eerste ronde niet in actie hoefde te komen, was het haar eerste nederlaag in de openingsronde van 74 WTA-toernooien.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen gaat zaterdag van start in de Italiaanse voorjaarsklassieker Milaan-Sanremo. De renner van Lidl-Trek is eerder dan verwacht hersteld van botbreuken aan zijn pols en sleutelbeen. Dat meldt zijn ploeg op sociale media.
14 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
15 uur geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
17 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.
18 uur geleden