Noorse tennisser Ruud opnieuw snel uitgeschakeld op Wimbledon
LONDEN (ANP) - De Noorse tennisser Casper Ruud is opnieuw snel uitgeschakeld op Wimbledon. De nummer 8 van de wereld liet zich in de tweede ronde in vier sets verrassen door de Italiaan Fabio Fognini. Het werd 6-4 7-5 6-7 (1) 6-3.
In de derde set wist Ruud na een 5-2-achterstand toch nog een vierde set af te dwingen. Daarin werd een break op 4-3 hem fataal. Fognini, de mondiale nummer 94, benutte zijn derde wedstrijdpunt.
Ruud wist op Wimbledon nog nooit voorbij de tweede ronde te komen. Hij deed al voor de vijfde keer mee aan Wimbledon. In aanloop naar het grastoernooi in Londen speelde hij geen enkel voorbereidingstoernooi.
De 25-jarige Ruud keert nu terug naar zijn geliefde ondergrond: gravel. Hij hoopt op de Olympische Spelen van Parijs mee te kunnen doen om de medailles.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
2 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
8 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
12 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
16 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
19 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
1 dag geleden