Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noorse bondscoach roept Elabdellaoui op

Noorse bondscoach roept Elabdellaoui op

OSLO (ANP) - De Noorse bondscoach Stale Solbakken heeft Omar Elabdellaoui opgenomen in zijn selectie voor de wedstrijden tegen Slowakije en Armenië. De 30-jarige vleugelverdediger, ooit bij Feyenoord op de loonlijst, maakte onlangs zijn rentree bij de Turkse club Galatasaray. Hij was meer dan een jaar uitgeschakeld door oogletsel, dat hij op oudejaarsavond 2020 opliep door vuurwerk.

Elf operaties voorkwamen dat Elabdellaoui blind zou blijven aan het rechteroog. "Het gaat te ver om te zeggen dat Omar weer 100 procent is, maar hij zit daar veel dichterbij dan we hadden durven dromen. Fysiek is hij in orde en hoewel hij in sommige situaties de juiste timing nog wat mist, heeft hij al een paar goede wedstrijden gespeeld. Hij is al lang van waarde bij ons, op en buiten het veld", aldus Solbakken dinsdag bij de bekendmaking van zijn groep van 25 man.

Elabdellaoui heeft sinds 2013 voor Noorwegen 47 interlands gespeeld. Solbakken selecteerde voor de komende duels ook de Feyenoorders Marcus Pedersen en Fredrik Aursnes.

Meer uit Voetbal

Suriname grijpt naast kwartfinales in Nations League CONCACAF

GUATEMALA-STAD (ANP) - Suriname heeft door een nederlaag bij Guatemala naast een plek in de kwartfinales van de Nations League van de Midden- en Noord-Amerikaanse voetbalbond CONCACAF gegrepen. De ploeg van bondscoach Henk Fraser verloor door een laat doelpunt met 1-0 in Guatemala-Stad.

1 uur geleden
Van Bommel met België opnieuw onderuit tegen Frankrijk

SAINT-DENIS (ANP) - Mark van Bommel heeft als bondscoach van het Belgische nationale voetbalelftal opnieuw verloren van Frankrijk. In de Nations League gingen de Rode Duivels maandagavond een week na de 1-0-thuisnederlaag met 4-1 onderuit in de uitwedstrijd tegen het Franse elftal van bondscoach Zinédine Zidane.

11 uur geleden
NAC wil zware straf voor vuurwerkafsteker in uitvak bij Vitesse

BREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.

15 uur geleden
Hato genomineerd voor Golden Boy-award voor voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.

15 uur geleden
Portugese voetbalbond wil oplossing 'misverstand' over Ronaldo

LISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.

22 uur geleden
Advocaat met Curaçao naar kwartfinales CONCACAF Nations League

PORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.

1 dag geleden
Xavi houdt goed gevoel over aan start, maar ziet verbeterpunten

N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi

1 dag geleden