Noordwijk verrast met uitschakeling Willem II in KNVB-beker
NOORDWIJK (ANP) - Noordwijk heeft de achtste finales van de KNVB-beker bereikt. De huidige nummer 16 van de tweede divisie verraste op het eigen kunstgras Willem II met 2-1. Willem II staat in de Eredivisie op de elfde plaats. Twee dagen eerder stuntte Quick Boys ook al in de tweede ronde van de beker, met een zege op Fortuna Sittard (3-1).
Spits Emiel Wendt zette Noordwijk al in de tweede minuut op voorsprong. De aanvoerder was de Oostenrijker Raffael Behounek in de lucht de baas met zijn hoofd (1-0). Na een kwartier kreeg Wendt opnieuw een kans, maar deze keer schoot hij net naast.
De tweede treffer voor Noordwijk viel na rust alsnog. Willem II-keeper Connor van den Berg blunderde in de 56e minuut opzichtig bij een schot van Arantis Roep.
Willem II-trainer Peter Maes greep in en bracht Jeremy Bokila in de ploeg. De spits had maar twee minuten nodig om in de 63e minuut de aansluitingstreffer te maken (2-1). Noordwijk wankelde en zag Willem II'er Emilio Kehrer een vrije trap tegen de paal schieten.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
20 uur geleden