Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noordam blij met revanche op PSV na verloren finale vorig jaar

Noordam blij met revanche op PSV na verloren finale vorig jaar

NIJMEGEN (ANP) - Winst van de KNVB-beker met Ajax tegen PSV (2-1) voelde voor Nadine Noordam maandag extra goed. Vorig seizoen verloor de middenveldster, die toen nog bij ADO speelde, in de finale met 1-0 van PSV. "Dan is dit extra mooi natuurlijk", aldus Noordam tegen ESPN. "Ik had wel extra motivatie. De nederlaag van vorig jaar knaagde nog wel een beetje. De drang om te winnen is dan des te groter."

Noordam had met het openingsdoelpunt een belangrijk aandeel in de zege. Bij de tweede treffer van Romée Leuchter gaf international Victoria Pelova de assist. "Eindelijk mijn eerste prijs, op mijn 22e", aldus Pelova. "Ik heb nu één doel bij Ajax en dat is kampioen worden. Ik heb alle vertrouwen in ons."

Pelova zat zondag voor de tv toen Ajax de finale bij de mannen met 2-1 van PSV verloor. "Ik baalde dat ze niet wonnen. In de rust zei ik ook dat wij de voorsprong vast moesten houden en niet weg moesten geven in het begin van de tweede helft, zoals bij de mannen gebeurde. Dus dat neem je wel mee."

PSV-verdedigster Mandy van den Berg baalde dat Ajax 2 minuten na de gelijkmaker van PSV alweer de leiding nam (2-1). "We liepen alweer zo snel achter de feiten aan, dan wordt het een moeilijk verhaal. Het kostte veel energie om langszij te komen. Om dat dan nog eens te doen, is moeilijk."

Meer uit Voetbal

Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

41 minuten geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

1 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië stelt Lamouchi aan als bondscoach

TUNIS (ANP/Belga) - Sabri Lamouchi is aangesteld als nieuwe bondscoach van de Tunesische voetballers. Tunesië is een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer. De 54-jarige Fransman tekende een contract tot 2028.

1 uur geleden
Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

7 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

7 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

9 uur geleden