Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noord-tribune van Abe Lenstra Stadion uit voorzorg verstevigd

Noord-tribune van Abe Lenstra Stadion uit voorzorg verstevigd

HEERENVEEN (ANP) - De noord-tribune van het Abe Lenstra Stadion in Heerenveen wordt uit voorzorg verstevigd. Dat meldt sc Heerenveen, de club die het stadion als thuisbasis heeft, op de website.

"Uit onderzoek bleek dat de tribune weliswaar in orde is en voldoet aan de huidige normen uit het Bouwbesluit, maar dat de maximale belasting van dit tribunedeel in 'extreme' gevallen mogelijk hoger is dan de huidige normen uit het Bouwbesluit", meldt de club. "Op advies van de constructeur van het stadion wordt de constructie van de noord-tribune uit voorzorg verstevigd zodat de constructie van de staantribune in alle situaties toereikend is."

Volgens Cees Roozemond, de algemeen directeur van sc Heerenveen, staat de veiligheid van de bezoekers in het Abe Lenstra Stadion voorop. "De tribune moet springende en juichende supporters te allen tijde kunnen dragen. We willen niets aan het toeval overlaten", zegt Roozemond. "Daarom zijn we blij dat Sportstad, als verhuurder van het stadion, de extra versterkingen aan de onderzijde van de tribune nu aan het realiseren is."

Meer uit Voetbal

Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

29 minuten geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

36 minuten geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

41 minuten geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

2 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

4 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

4 uur geleden
Celtic verslaat Hearts en verovert landstitel in Schotland

GLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).

6 uur geleden