Noor Thorstvedt redt Racing Genk en trainer Van den Brom
CHARLEROI (ANP) - John van den Brom heeft met Racing Genk een belangrijke overwinning behaald. De Nederlandse trainer, die door drie achtereenvolgende nederlagen flink onder druk stond, zag zijn elftal vrijdag de uitwedstrijd bij Charleroi nipt winnen: 1-2.
De zege kwam laat tot stand. De Noorse aanvaller Kristian Thorstvedt maakte in de 83e minuut de winnende treffer voor Genk, dat dankzij een benutte strafschop van de Nigeriaanse topscorer Paul Onuachu na ruim een kwartier spelen al eerder op voorsprong was gekomen. De gelijkmaker viel in de 52e minuut en kwam op naam van de Iraniër Ali Gholizadeh.
Genk blijft derde en verkleinde de achterstand op nummer 2 Antwerp tot 2 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
19 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
23 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden