Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Noodlottig ongeval werd meisje (4) in Gameren fataal

Noodlottig ongeval werd meisje (4) in Gameren fataal

GAMEREN (ANP) - Het 4-jarige meisje dat overleed nadat ze zaterdagavond een tijdje vermist was geweest in het Gelderse Gameren, kwam om het leven door een noodlottig ongeval. Dat meldt een politiewoordvoerder zondagochtend.

De hulpdiensten zochten zaterdagavond in de omgeving van de Brouwershof in het dorp naar het meisje. Zaterdagavond laat meldde de politie dat het meisje in zeer zorgwekkende toestand was aangetroffen. Korte tijd later maakte de politie bekend dat hulpverlening niet meer mocht baten en dat ze was overleden.

De woordvoerder bevestigt zondagochtend berichten van andere media dat het meisje in het water aan de Brouwershof werd gevonden. Over hoe het 4-jarige meisje in het water terechtkwam, zegt de politiewoordvoerder niets, aangezien het gaat om een noodlottig ongeval.

Meer uit Binnenland

Protest tegen schrappen lhbti-beleid in Oldebroek

OLDEBROEK (ANP) - Bij het gemeentehuis van het Gelderse Oldebroek is donderdagavond gedemonstreerd voor de lhbti-gemeenschap. Dat gebeurde voorafgaand aan de installatie van het nieuwe conservatieve college van burgemeester en wethouders, dat de regenboogvlag niet meer wil hijsen en het lokale lhbti-beleid schrapt.

3 uur geleden
Onderwijsinspectie meldt wanbeheer bij Cornelius Haga Lyceum

DEN HAAG (ANP) - Bij het Cornelius Haga Lyceum in Amsterdam is sprake van wanbeheer, meldt de onderwijsinspectie. Het bestuur van de islamitische school heeft "langdurig en in ernstige mate nagelaten" om het onderwijs te verbeteren.

3 uur geleden
Nederland voelt wel voor meedoen aan oefeningen Oekraïne-coalitie

DEN HAAG (ANP) - Nederland kijkt welwillend naar de gezamenlijke militaire oefeningen die Frankrijk wil organiseren met de bondgenoten van Oekraïne. Het ministerie van Defensie heeft "een positieve grondhouding", laat het weten.

5 uur geleden
9 maanden geen treinen tussen Alphen aan den Rijn en Bodegraven

UTRECHT (ANP) - Het treinverkeer tussen Alphen aan den Rijn en Bodegraven ligt vanaf oktober negen maanden stil vanwege de vervanging van de spoorbrug over de Gouwe. Die is op zich veilig, maar er is "beweging geconstateerd in de landhoofden en middenpijler van de spoorbrug", aldus de NS.

8 uur geleden
Dolle Mina's protesteren tegen vrijspraak in verkrachtingszaak

UTRECHT (ANP) - Bij de rechtbank in Utrecht demonstreren donderdagmiddag tientallen mensen tegen de vrijspraak van twee mannen (45 en 48) voor de verkrachting van een 17-jarig meisje in Nieuwegein. De veertigers werden vrijgesproken omdat volgens de rechtbank niet kon worden vastgesteld dat het minderjarige slachtoffer zich in een 'bijzonder kwetsbare positie' bevond. De actie wordt georganiseerd door de Dolle Mina's.

8 uur geleden
27,5 jaar cel voor liquidatie en poging tot liquidatie in Ritthem

BREDA (ANP) - De rechtbank Zeeland-West-Brabant heeft een 34-jarige man veroordeeld tot een celstraf van 27,5 jaar voor het doodschieten van een man op de Visodeweg in het Zeeuwse Ritthem in september 2024. Een andere man werd tijdens het vluchten beschoten en later zwaargewond aangetroffen.

9 uur geleden
Rechter houdt afschieten van damherten Hoeksche Waard weer tegen

DEN HAAG (ANP) - De provincie Zuid-Holland mag de damherten in de Hoeksche Waard niet afschieten. De rechtbank heeft opnieuw geoordeeld dat de onderbouwing voor het doden van de hele populatie onvoldoende is. Vijf jaar geleden hield de rechter het afschieten van de dieren in het plattelandsgebied ook al tegen.

10 uur geleden