Nog zeven extra zedenaanklachten tegen pornoacteur Ron Jeremy
LOS ANGELES (ANP) - De bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy is woensdag aangeklaagd voor nog eens zeven vermeende zedenmisdrijven. De nieuwe aanklachten brengen het aantal vrouwen dat Jeremy van zedendelicten beschuldigt naar 23, zei de openbaar aanklager van Los Angeles.
Jeremy werd aanvankelijk in juni aangeklaagd voor de verkrachting van drie vrouwen en de aanranding van een vierde vrouw. Sindsdien zijn er meer vrouwen naar de politie gestapt met belastende verklaringen over de pornoacteur.
De nieuwe aanklachten, waaronder drie beschuldigingen van verkrachting, betreffen gebeurtenissen over een tijdsspanne van 17 jaar. Zijn vermeende slachtoffers waren tussen de 15 en 54 jaar oud, meldt de aanklager in een verklaring. Jeremy ontkende de nieuwe aanklachten woensdag in een korte rechtszitting, waarin werd beslist dat hij op 14 december voor het eerst door de rechter wordt gehoord.
In totaal wordt Ron Jeremy nu van 11 verkrachtingen, 8 gevallen van aanranding en 16 overige zedendelicten beschuldigd. Als hij wordt veroordeeld, hangt hem een maximumstraf van meer dan 330 jaar cel boven het hoofd.
Jeremy (67) geldt met zijn uiterlijk en meer dan 2000 films sinds de jaren zeventig als een van de bekendste en meest herkenbare personen in de porno-industrie.
Meer uit Buitenland
MOSKOU (ANP/AFP/RTR) - De gesprekken tussen Rusland, Oekraïne en de VS afgelopen weekend zijn "in constructieve geest" verlopen, meldt Kremlinwoordvoerder Dmitri Peskov. "Maar er is nog veel werk aan de winkel." Onderhandelaars spraken af in de Verenigde Arabische Emiraten om het te hebben over een akkoord om de gevechten in Oekraïne te beëindigen.
31 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse oud-president Bill Clinton noemt de aanpak van de protesten tegen immigratiedienst ICE en de dodelijke schietpartijen in Minneapolis "afschuwelijk". "Tijdens ons leven maken we slechts enkele momenten mee waarop de besluiten die we nemen, de acties die we ondernemen, onze geschiedenis voor jaren zullen bepalen. Dit is daar een van", schreef hij op X.
1 uur geledenHAMBURG (ANP) - Landen moeten samen een windmolenpark kunnen bouwen in de Noordzee, met aansluitingen naar meerdere landen. Dat spreken de energieministers van België, Denemarken, Frankrijk, Duitsland, Ierland, Luxemburg, Nederland, Noorwegen en het Verenigd Koninkrijk maandag af op een internationale top over de Noordzee in Hamburg.
2 uur geledenHO CHI MINH-STAD (ANP/AFP) - De Zuid-Koreaanse oud-premier Lee Hae-chan is overleden tijdens een bezoek aan Vietnam. De 73-jarige politicus stierf aan de gevolgen van een hartaanval.
4 uur geledenSALAMANCA (ANP/AFP) - Bij een gewapende aanval op een voetbalveld in de Mexicaanse stad Salamanca zijn zondag zeker 11 mensen omgekomen. Twaalf anderen liepen schotwonden op, melden lokale autoriteiten.
4 uur geledenCARACAS (ANP) - Waarnemend president van Venezuela Delcy Rodríguez heeft zondag aangegeven dat ze genoeg heeft van bevelen uit de Verenigde Staten. Daarmee verwees ze naar de druk die Washington op Venezuela uitoefent sinds de gevangenneming van Nicolás Maduro.
5 uur geledenCARACAS (ANP) - In Venezuela zijn zondag 104 politieke gevangenen vrijgelaten. Eerder had de non-gouvernementele organisatie Foro Penal al melding gemaakt van zo'n 80 vrijgelaten gevangenen, met de hoop dat er meer zouden volgen.
7 uur geleden