Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog zeven extra zedenaanklachten tegen pornoacteur Ron Jeremy

Nog zeven extra zedenaanklachten tegen pornoacteur Ron Jeremy

LOS ANGELES (ANP) - De bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy is woensdag aangeklaagd voor nog eens zeven vermeende zedenmisdrijven. De nieuwe aanklachten brengen het aantal vrouwen dat Jeremy van zedendelicten beschuldigt naar 23, zei de openbaar aanklager van Los Angeles.

Jeremy werd aanvankelijk in juni aangeklaagd voor de verkrachting van drie vrouwen en de aanranding van een vierde vrouw. Sindsdien zijn er meer vrouwen naar de politie gestapt met belastende verklaringen over de pornoacteur.

De nieuwe aanklachten, waaronder drie beschuldigingen van verkrachting, betreffen gebeurtenissen over een tijdsspanne van 17 jaar. Zijn vermeende slachtoffers waren tussen de 15 en 54 jaar oud, meldt de aanklager in een verklaring. Jeremy ontkende de nieuwe aanklachten woensdag in een korte rechtszitting, waarin werd beslist dat hij op 14 december voor het eerst door de rechter wordt gehoord.

In totaal wordt Ron Jeremy nu van 11 verkrachtingen, 8 gevallen van aanranding en 16 overige zedendelicten beschuldigd. Als hij wordt veroordeeld, hangt hem een maximumstraf van meer dan 330 jaar cel boven het hoofd.

Jeremy (67) geldt met zijn uiterlijk en meer dan 2000 films sinds de jaren zeventig als een van de bekendste en meest herkenbare personen in de porno-industrie.

Meer uit Buitenland

Trump waarschuwt burgemeester Minneapolis over immigratieacties

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump waarschuwt de burgemeester van Minneapolis dat hij een "zeer ernstige schending van de wet" pleegt. Hij verwijst naar een bericht van burgemeester Jacob Frey op X waarin die schrijft dat zijn stad geen federale immigratiewetten gaat handhaven. Daar neemt Trump aanstoot aan.

9 minuten geleden
Netanyahu bij begrafenis gijzelaar: vijand betaalt hoge prijs

MEITAR (ANP/AFP) - De Israëlische premier Benjamin Netanyahu heeft gewaarschuwd dat de vijanden van zijn land een hoge prijs zullen betalen voor een aanval. Dat deed hij op de begrafenis van de laatste naar Israël teruggekeerde gijzelaar, agent Ran Gvili (24).

1 uur geleden
Eurocommissaris na geslaagde munitietoer nu langs raketfabrieken

BRUSSEL (ANP) - De defensieman van de Europese Commissie gaat langs bij Europese raketfabrieken om de productie van het schaarse wapentuig op te voeren. Eurocommissaris Andrius Kubilius hoopt het succes van een eerdere 'munitietoer' te herhalen.

1 uur geleden
Macron noemt toestand Groenland een wake-upcall

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse president Emmanuel Macron heeft de situatie in Groenland "een strategische wake-upcall voor heel Europa" genoemd. Hij sprak bij het Parijsbezoek van de Deense en Groenlandse premiers, Mette Frederiksen en Jens-Frederik Nielsen.

1 uur geleden
Trump: vloot die op Iran koerst is groter dan bij Caracas

WASHINGTON (ANP) - De militaire vloot die de VS richting Iran hebben gestuurd, is groter dan die nabij Venezuela lag. Dat schrijft Donald Trump op zijn socialemediaplatform Truth Social. Volgens de Amerikaanse president is de "enorme armada" die afstevent op Iran, net als bij Venezuela, "desnoods klaar om, snel en met geweld, zijn missie te vervullen". "Hopelijk komt Iran snel om de tafel om een eerlijke en rechtvaardige deal te sluiten", aldus Trump.

1 uur geleden
Iraakse premierskandidaat Al-Maliki hekelt dreigementen VS

BAGDAD (ANP/RTR) - De VS moeten zich niet mengen in de Iraakse politiek. Dat schrijft oud-premier en premierskandidaat voor de sjiitische coalitie Nouri al-Maliki op X. President Donald Trump had het land eerder gewaarschuwd dat als al-Maliki werd herverkozen in die rol, Irak niet langer kan rekenen op Amerikaanse steun. Al-Maliki geldt als kanshebber voor het premierschap en als iemand met nauwe banden met Iran.

2 uur geleden
Kremlin: geen 1,2 miljoen Russische slachtoffers in Oekraïne

MOSKOU (ANP/RTR/AF) - Er zijn volgens het Kremlin geen 1,2 miljoen Russische militairen omgekomen, gewondgeraakt of vermist sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne. Die schatting is afkomstig van het Center for Strategic and International Studies (CSIS). Datzelfde instituut concludeerde in zijn dinsdag verschenen rapport dat Rusland daarmee van alle grootmachten de grootste verliezen heeft geleden sinds de Tweede Wereldoorlog. Het Kremlin verwerpt de CSIS-schatting en stelt woensdag dat dergelijke rapportages niet betrouwbaar zijn.

3 uur geleden