Nog zeven extra zedenaanklachten tegen pornoacteur Ron Jeremy
LOS ANGELES (ANP) - De bekende Amerikaanse pornoacteur Ron Jeremy is woensdag aangeklaagd voor nog eens zeven vermeende zedenmisdrijven. De nieuwe aanklachten brengen het aantal vrouwen dat Jeremy van zedendelicten beschuldigt naar 23, zei de openbaar aanklager van Los Angeles.
Jeremy werd aanvankelijk in juni aangeklaagd voor de verkrachting van drie vrouwen en de aanranding van een vierde vrouw. Sindsdien zijn er meer vrouwen naar de politie gestapt met belastende verklaringen over de pornoacteur.
De nieuwe aanklachten, waaronder drie beschuldigingen van verkrachting, betreffen gebeurtenissen over een tijdsspanne van 17 jaar. Zijn vermeende slachtoffers waren tussen de 15 en 54 jaar oud, meldt de aanklager in een verklaring. Jeremy ontkende de nieuwe aanklachten woensdag in een korte rechtszitting, waarin werd beslist dat hij op 14 december voor het eerst door de rechter wordt gehoord.
In totaal wordt Ron Jeremy nu van 11 verkrachtingen, 8 gevallen van aanranding en 16 overige zedendelicten beschuldigd. Als hij wordt veroordeeld, hangt hem een maximumstraf van meer dan 330 jaar cel boven het hoofd.
Jeremy (67) geldt met zijn uiterlijk en meer dan 2000 films sinds de jaren zeventig als een van de bekendste en meest herkenbare personen in de porno-industrie.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP) - De Israëlische politie heeft een inval gedaan bij het kantoor van de VN-hulporganisatie voor Palestijnse vluchtelingen (UNRWA) in Oost-Jeruzalem, meldt UNRWA-chef Philippe Lazzarini. Hij schrijft op X dat de agenten de VN-vlag hebben neergehaald en vervangen door een Israëlische vlag.
30 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De EU-ministers van Asiel en Migratie hebben een politiek akkoord bereikt over de verdeling van asielzoekers over de EU, de zogeheten solidariteitspool. Daarin wordt jaarlijks aangegeven welke landen asielzoekers moeten overnemen van landen die de instroom niet aankunnen. In 2026 moeten 21.000 asielzoekers worden overgenomen, zo is afgesproken. Landen kunnen ook kiezen voor het afkopen ervan, voor 20.000 euro per asielzoeker.
32 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky gaat maandag naar Brussel om met NAVO-topman Mark Rutte en EU-kopstukken te overleggen over de nieuwste Amerikaanse vredesplannen. Behalve Rutte spreekt Zelensky de voorzitters van de Europese Commissie en van de raad van EU-regeringsleiders, Ursula von der Leyen en António Costa.
53 minuten geledenKYIV (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Grondgebied is nog steeds het "meest problematische onderwerp" in de onderhandelingen over vrede in Oekraïne. Dat meldt een ingewijde aan persbureau AFP. Volgens de bron is Rusland nog altijd niet van plan een akkoord te tekenen waarin Oekraïne geen grondgebied inlevert.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De EU-ministers van Asiel en Migratie zijn het maandag eens geworden over nieuwe regels voor de afwijzing van asielzoekers uit veilige landen van herkomst. Dit biedt EU-lidstaten meer mogelijkheden om asielaanvragen versneld af te handelen van mensen die uit landen komen die door de EU als veilig worden beschouwd. Asielzoekers kunnen hiermee sneller dan nu worden teruggestuurd.
1 uur geledenDAMASCUS (ANP/AFP) - De Syrische interim-president Ahmed al-Sharaa heeft een jaar na de val van dictator Bashar al-Assad opgeroepen tot eenheid. Volgens hem moeten alle burgers met elkaar samenwerken om een sterk en stabiel land te kunnen bouwen.
2 uur geledenKHARTOEM (ANP/AFP) - De paramilitairen van de Soedanese Rapid Support Forces hebben het grootste olieveld van het land veroverd, meldt de faciliteit. De productie is stilgelegd en al het personeel is geëvacueerd naar Zuid-Soedan.
2 uur geleden