Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog veel vraagtekens bij Oranjevrouwen richting duel met België

Nog veel vraagtekens bij Oranjevrouwen richting duel met België

TILBURG (ANP) - Bondscoach Andries Jonker heeft zijn puzzel qua opstelling voor het laatste Nations League-groepsduel van Nederland nog niet weten te leggen. In aanloop naar de wedstrijd tegen België van dinsdag (20.45 uur) staat achter vier namen van voetbalsters nog een vraagteken.

Jackie Groenen, Dominique Janssen, Victoria Pelova en Daniëlle van de Donk vielen vrijdagavond tegen Engeland (3-2-verlies) uit met klachten. "Zij zijn nog vraagtekens. We moeten afwachten hoe ze reageren op de training van vandaag, maar we nemen geen risico's", zei Jonker tijdens een persconferentie.

Jonker liet wel weten dat middenveldster Groenen vandaag niet volledig mee heeft getraind. Sherida Spitse haalde op Wembley het einde ook niet, maar is op tijd hersteld.

Olympische Spelen

Nederland sluit de poulefase dinsdagavond in Tilburg af tegen België, dat nog een kleine kans maakt op de groepswinst. De Belgische vrouwen staan op 8 punten, Nederland en Engeland hebben 9 punten.

Alleen de vier groepswinnaars in de Nations League plaatsen zich voor de finaleronde van het landentoernooi van eind februari. Daar liggen twee tickets klaar voor de Olympische Spelen van Parijs komende zomer. Spanje en Frankrijk zijn al zeker van een plek bij de laatste vier.

Meer uit Voetbal

Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

9 minuten geleden
Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

43 minuten geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

1 uur geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

1 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

3 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

13 uur geleden