Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog twee mannen aangehouden voor rellen op Coolsingel

Nog twee mannen aangehouden voor rellen op Coolsingel

ROTTERDAM (ANP) - De politie heeft maandag twee nieuwe verdachten aangehouden in verband met de rellen op de Coolsingel, op 19 november. Het gaat om twee mannen, een van 30 jaar uit Krimpen aan den IJssel en een 40-jarige man uit Schiedam.

De man uit Krimpen aan den IJssel meldde zich donderdagavond al bij de politie nadat beelden waren getoond in het regionale opsporingsprogramma Bureau Rijnmond. Hij had maandag een afspraak op het politiebureau hierover en werd daar aangehouden. Hij wordt verdacht van openlijke geweldpleging. Op beelden is te zien te zien dat hij gooide met stenen en een blikje bier naar politiebusjes en sloeg op de ramen. De Krimpenaar blijft zeker drie dagen vastzitten.

De verdachte uit Schiedam werd herkend op een foto die van hem na de rellen was verspreid. Dankzij de tips kon de politie zijn identiteit achterhalen. Hij is aangehouden voor het op straat gooien van afvalbakken.

De beelden van beide mannen zijn van de politiewebsite verwijderd. Met hen meegerekend komt de teller op 53 aanhoudingen.

Bureau Rijnmond vertoonde donderdagavond beelden van acht vermeende relschoppers. Daarop zijn ruim dertig tips binnengekomen die verder worden onderzocht. Iedereen die nog niet is herkend, wordt komende dinsdag getoond in Opsporing Verzocht. Daar worden ook beelden van meer verdachten getoond

Meer uit Binnenland

Ambassades waarschuwen Nederlanders in Golfstaten: blijf binnen

DOHA (ANP) - De Nederlandse ambassades in Qatar en de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) hebben Nederlanders opgeroepen om binnen te blijven en de aanwijzingen van de lokale autoriteiten op te volgen. Iran bestookt de landen met raketten en drones, nadat de Verenigde Staten en Israël de aanval openden.

4 minuten geleden
Minister: Nederland heeft 'begrip' voor aanvallen op Iran

DEN HAAG (ANP) - Nederland heeft "begrip" voor de Israëlische en Amerikaanse aanvallen op Iran, maar ook zorgen over mogelijke escalatie van het conflict in het Midden-Oosten. Dat heeft minister Tom Berendsen (Buitenlandse Zaken, CDA) maandag gezegd. Hij noemde de machthebbers in Iran "een moorddadig regime", dat een bedreiging vormt voor zowel buurlanden als de rest van de wereld.

6 minuten geleden
Honderden hulpvragen van gestrande Nederlanders in Midden-Oosten

DEN HAAG (ANP) - Bij Nederlandse alarmcentrales zijn sinds afgelopen weekend honderden meldingen binnengekomen naar aanleiding van de onrust in het Midden-Oosten. Het gaat onder meer om meldingen van Nederlanders die zijn gestrand in het gebied.

1 uur geleden
Invalkracht dagverblijf verdacht van onzedelijk betasten kinderen

AMSTERDAM (ANP) - Een 66-jarige invalkracht op een kinderdagverblijf in Amsterdam wordt ervan verdacht twee kinderen onzedelijk te hebben betast. Daarnaast vervolgt het Openbaar Ministerie de verdachte uit Almere voor het maken van kinderporno waarbij nog twee andere kinderen betrokken zijn.

1 uur geleden
Minder gasverbruik op stations, ProRail zet verwarming vaker uit

UTRECHT (ANP) - Het gasverbruik op treinstations is de afgelopen vijf jaar met 60 procent afgenomen, meldt ProRail. Dat komt onder meer doordat de spoorbeheerder de verwarming in hallen, wachtruimtes en toiletten alleen nog aanzet als dat noodzakelijk is. Voorheen werden die ruimtes standaard verwarmd.

2 uur geleden
Raad kritisch over taakstrafverbod bij geweld tegen hulpverleners

DEN HAAG (ANP) - Het plan om rechters te verbieden taakstraffen op te leggen bij geweld tegen hulpverleners, krijgt stevige kritiek van de Raad van State. Pas dit voorstel aan of dien het niet in, luidt de boodschap van de belangrijkste kabinetsadviseur aan het kabinet. Die vindt dat de bewegingsvrijheid van rechters en officieren van justitie te veel wordt ingeperkt door dit wetsvoorstel.

3 uur geleden
Rijksmuseum ontdekt nieuwe Rembrandt na twee jaar onderzoek

AMSTERDAM (ANP) - Het Rijksmuseum heeft een nieuwe Rembrandt ontdekt. Het is het schilderij Het visioen van Zacharias in de tempel, uit 1633. Twee jaar diepgaand onderzoek heeft aangetoond dat het echt door Rembrandt is geschilderd, meldt het museum maandag.

3 uur geleden