Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog niemand aangehouden voor verstoren wedstrijd NAC - Willem II

Nog niemand aangehouden voor verstoren wedstrijd NAC - Willem II

BREDA (ANP) - Er zijn nog geen mensen aangehouden die tijdens de wedstrijd tussen NAC en Willem II van vrijdag in het Rat Verlegh-stadion vuurwerk en bier op het veld gooiden. Dat zegt de politie op dinsdag. De wedstrijd werd gestaakt vanwege alle spullen die vanaf de tribunes werden geworpen.

Van de supporter die vuurwerk op het veld gooide, is bekend wie het is. Toch heeft de politie die persoon nog niet kunnen aanhouden. Eerder riepen de gemeente Breda, de politie en het Openbaar Ministerie de supporter op zich te melden. De politie kon niet zeggen of er andere verdachten in beeld zijn. NAC meldde eerder dat ze inzetten "op het identificeren van de daders onder meer door de camerabeelden nauwkeurig te bestuderen".

Minister van Justitie en Veiligheid Dilan Yeşilgöz is van plan om geweld in en om voetbalstadions strafrechtelijk aan te pakken. Yeşilgöz schreef maandag in een brief aan de Tweede Kamer dat ze daarbij onder meer kijkt naar de aanpak in Engeland, waar naast langjarige stadionverboden de rechter ook celstraffen en boetes oplegt aan voetbalsupporters die zich misdragen.

Meer uit Voetbal

Veerman wil na terugkeer bij Oranje verleden achter zich laten

ZEIST (ANP) - Joey Veerman wil na zijn terugkeer bij Oranje niet meer terugkijken op het verleden. De middenvelder werd na het Europees kampioenschap van 2024 in Duitsland niet meer opgeroepen door Ronald Koeman en maakt nu ruim twee jaar later, onder de nieuwe bondscoach Xavi Hernández, voor het eerst weer deel uit van de selectie van het Nederlands elftal.

16 minuten geleden
Advocaat reageert laconiek op afzeggen Hansen bij Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat van Curaçao heeft laconiek gereageerd op de beslissing van Sontje Hansen om niet meer voor het land uit te komen. De oud-speler van Ajax en NEC zou teleurgesteld zijn over zijn beperkte speeltijd tijdens het afgelopen WK.

3 uur geleden
Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.

14 uur geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

15 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

18 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

20 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

22 uur geleden