Nog geen duidelijkheid over rentree wielrenner Van der Hoorn
BRUSSEL (ANP) - Wielrenner Taco van der Hoorn heeft nog steeds last van de gevolgen van een val in de Ronde van Vlaanderen vorig jaar. Op de website van zijn ploeg Intermarché-Wanty meldt de Nederlander, die in 2021 nog een rit won in de Ronde van Italië, tien maanden na het ongeval nog steeds te kampen met de naweeën van een zware hersenschudding.
"Ik ben erg blij dat ik met mijn ploeggenoten heb kunnen trainen in januari", zegt Van der Hoorn, die zich voor het eerst sinds april 2023 weer had aangesloten bij de ploeg. "Ik heb de afgelopen maanden veel twijfels gekend met soms een opleving en soms weer een terugval. Ik kan nu dagelijks fysieke arbeid verrichten en op reguliere basis korte ritjes maken."
De ploeg noch Van der Hoorn (30) kan zeggen wanneer de renner weer in wedstrijden kan uitkomen. "Het is soms frustrerend, maar ik probeer me te concentreren op de zaken die wel goed gaan", aldus Van der Hoorn.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
18 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."
31 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers vinden niet dat zij hoofdverantwoordelijk zijn voor het mislopen van een medaille met de ploegenachtervolging op de Olympische Spelen. "Elk jaar is er dezelfde kritiek als het gaat om dit onderdeel. Als je kritische vragen wilt stellen, moet je de technisch directeur naar beneden halen", zei Chris Huizinga, een van de vier rijders van het Nederlandse team, in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
45 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan genoegen moeten nemen met het zilver op de ploegenachtervolging. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud verloor in de finale in het Milano Speed Skating Stadium van titelverdediger Canada met een verschil van 0,96 seconde. Het brons ging naar Japan.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatsers hebben op de Olympische Spelen in Milaan net als vier jaar eerder naast het brons op de ploegenachtervolging gegrepen. Het team van bondscoach Rintje Ritsma, met Stijn van de Bunt, Jorrit Bergsma en Chris Huizinga, verloor in het Milano Speed Skating Stadium de troostfinale van China met een miniem verschil van 0,09 seconde.
1 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De Franse hockeyers waren na hun uitschakeling op de Winterspelen in Milaan en Cortina vooral boos op de eigen bond FFHG. Ze hadden geen begrip voor de schorsing die de bond had opgelegd aan verdediger Pierre Crinon voor vechten met een Canadese speler in de laatste groepswedstrijd.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben op de Olympische Spelen in Milaan de finale op de ploegenachtervolging bereikt. De regerend wereldkampioen met Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud versloeg in de halve finale in het Milano Speed Skating Stadium Japan. Het trio treft later dinsdag om 16.47 uur Canada in de finale.
3 uur geleden