Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog eens 9 supporters opgepakt om rellen bij stadion SC Cambuur

Nog eens 9 supporters opgepakt om rellen bij stadion SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - De politie heeft nog eens negen supporters aangehouden vanwege de ongeregeldheden bij de voetbalwedstrijd van SC Cambuur tegen SC Heerenveen vorige maand in Leeuwarden. Het gaat om zes mannen tussen de 20 en 29 jaar en een minderjarige jongen uit Leeuwarden en twee mannen van 25 en 28 jaar oud uit Alkmaar. Ze worden verdacht van openlijke geweldpleging, meldt de politie woensdag. In totaal zijn er zeventien mensen aangehouden voor de ongeregeldheden.

Na de wedstrijd op 19 februari zochten supporters van beide clubs elkaar op en bekogelden ze elkaar en de politie. Daarbij werd onder meer met stenen, afvalcontainers en stukken beton gegooid. Een politiepaard raakte daarbij gewond en meerdere voertuigen werden toen vernield. De mobiele eenheid moest in actie komen. Rondom het stadion van SC Cambuur zijn er die dag volgens de politie ook vernielingen gepleegd.

Eerder hield de politie al acht supporters aan van tussen de 17 en 39 jaar oud uit Leeuwarden, Sneek, Gytsjerk, Wergea, Goutum en Heerenveen voor de rellen.

De politie meldt dat alle verdachten inmiddels op vrije voeten zijn en op een later moment voor de rechter zullen komen. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Meer uit Voetbal

Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

40 minuten geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

2 uur geleden
Dekker ook komend seizoen trainer voetbalsters FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.

3 uur geleden
NAC Breda legt verdediger Paula seizoen langer vast

BREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.

3 uur geleden
Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

4 uur geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

4 uur geleden