
Nog één dag om belastingaangifte te doen over 2019
DEN HAAG (ANP) - Wie nog geen belastingaangifte heeft gedaan over 2019, heeft alleen donderdag nog om dat alsnog te doen. Of als dat niet meer lukt, om uitstel aan te vragen tot 1 september.
Miljoenen Nederlanders hebben al belastingaangifte gedaan. Zes op de tien deden dat zelfs al voor 1 april, ongeveer evenveel als in andere jaren. Die mensen krijgen voor 1 juli bericht van de Belastingdienst.
De fiscus is in verband met de uitbraak van het nieuwe coronavirus coulant voor mensen die hulp nodig hebben bij hun aangifte en daar iemand voor machtigen. Zij hebben al automatisch uitstel gekregen tot 1 september, omdat deze hulp door alle coronamaatregelen nu vaak niet mogelijk is.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Klimaat staat bovenaan het concept-verkiezingsprogramma dat Volt dinsdag heeft gepresenteerd. Europese eenwording krijgt daarmee een minder prominente plek in het programma. De partij investeert in technologische ontwikkelingen en duurzame industrie en laat vervuilende bedrijven daarvoor betalen.
47 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De NS gaat treinreizigers in de spits dit najaar wijzen op rustigere alternatieven. De vervoerder hoopt hen zo te bewegen een minder drukke trein te kiezen. Onder meer met pushmeldingen wil de NS reizigers attenderen op treinen met meer zitplaats.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - BBB en VVD praten dinsdagochtend over de verdeling van de vrijgekomen kabinetsposten. BBB-leider Caroline van der Plas geeft aan dat de vraag "hoe nu verder?" op tafel ligt bij het reguliere coalitieoverleg.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voorkom spijt, hou de deur open en gebruik de kracht en kennis van de samenleving. Dat vraagt de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) aan de fractievoorzitters in de Tweede Kamer. Daar is woensdag een debat over de situatie nu alle NSC-bewindspersonen zijn opgestapt.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Een omslagpunt in het klimaat ligt mogelijk veel dichterbij dan onderzoeken tot nu toe verwachtten. Wetenschappers van de Universiteit Utrecht zien in hun klimaatmodel dat de Golfstroom in de jaren zestig van deze eeuw al een kritisch kantelpunt kan bereiken als de uitstoot van broeikasgassen niet drastisch vermindert.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - AVROTROS heeft Lucille Werner aangesteld als projectleider sociale veiligheid, diversiteit en inclusie. De presentatrice en oud-politica gaat daar de plannen voor sociale veiligheid die zijn ontwikkeld na het advies van de commissie-Van Rijn verder uitrollen en implementeren, meldt de omroep dinsdag.
3 uur geledenLEEUWARDEN/FRANEKER (ANP) - Netbeheerder TenneT gaat dinsdag verder met het stabiliseren van de hoogspanningsmast bij Franeker die door beschadigingen zou kunnen omvallen. Maandag voer een schip met daarop een kraan tegen hoogspanningskabels, waarbij ook de mast beschadigd raakte. Het gebied rond de mast blijft voorlopig afgesloten en ook de treinen tussen Leeuwarden en Harlingen rijden niet.
3 uur geleden