Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nog drie talenten van AZ krijgen kans in A-selectie

Nog drie talenten van AZ krijgen kans in A-selectie

ALKMAAR (ANP) - Drie jeugdspelers van AZ sluiten in de voorbereiding op het nieuwe seizoen aan bij de A-selectie. Het gaat om Dave Kwakman, Jayden Addai en Kees Smit. Dat zegt directeur voetbalzaken Max Huiberts in de AZ TV Special 'Maarten Martens werkt aan de toekomst'.

Eerder werd bekend dat vijf andere jeugdspelers, Wouter Goes, Mexx Meerdink, Rome-Jayden Owusu-Oduro, Lewis Schouten en Ernest Poku, vanaf komend seizoen voor vast deel uitmaken van de A-selectie. Zij wonnen afgelopen seizoen met het hoogste Alkmaarse jeugdteam de Youth League. Kwakman, Addai en Smit maakten ook deel uit van die ploeg.

"Kwakman heeft het afgelopen jaar erg goed gedaan bij AZ onder 18 en in de Youth League", aldus Huiberts. "Daarnaast heeft hij ook al minuten gemaakt bij Jong AZ. Voor Addai geldt datzelfde. Hij is ook opgevallen afgelopen jaar en verdient het om de voorbereiding te starten bij de A-selectie. Smit namen we in de winter al mee op trainingskamp. Ook hij krijgt de kans zich te laten zien."

Meer uit Voetbal

PSG ziet Dembélé, Hakimi en Mendes weken wegvallen door blessures

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain is zwaar gehavend uit de met 2-1 verloren clash met Bayern München in de Champions League gekomen. Ousmane Dembélé, Achraf Hakimi en Nuno Mendes hebben blessures opgelopen en zullen meerdere weken aan de kant staan, bevestigt de club uit Parijs.

9 minuten geleden
FC Utrecht heeft Van der Hoorn terug voor Europees duel met Porto

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag voor het thuisduel met FC Porto in de Europa League weer een beroep doen op de herstelde verdediger Mike van der Hoorn. Dat zei Jans een dag voor de wedstrijd in Stadion Galgenwaard.

16 minuten geleden
Stadion San Siro officieel eigendom van Inter en AC Milan

MILAAN (ANP/AFP) - Internazionale en AC Milan zijn officieel eigenaar van stadion San Siro. De voetbalclubs namen het stadion, dat officieel Stadio Giuseppe Meazza heet, voor 197 miljoen euro over van de stad Milaan om een nieuw stadion te kunnen bouwen.

55 minuten geleden
Wereldvoetbalbond FIFA introduceert jaarlijkse vredesprijs

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA introduceert een jaarlijkse vredesprijs. Voorzitter Gianni Infantino reikt de eerste zogenoemde 'FIFA Peace Prize - Football Unites the World' uit op 5 december tijdens de loting in Washington DC voor het WK voetbal van 2026. Dat maakte de FIFA woensdag bekend.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van Braasch in technisch hart

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft afscheid genomen van Timo Braasch, de Duitser die de laatste maanden deel uitmaakte van het technisch hart van de eerstedivisionist. Er waren vraagtekens rond de positie van Braasch, die ook medeaandeelhouder is van de Arnhemse club, die pas na ingrijpen van de rechter aan het seizoen mocht beginnen. Vitesse was met succes in beroep gegaan tegen de intrekking van de proflicentie door de KNVB.

2 uur geleden
Spurs ondersteunt door zaakwaarnemer bedreigde verdediger Udogie

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.

4 uur geleden
Spaans international Le Normand loopt 'ernstige' knieblessure op

MADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.

4 uur geleden