Nobelprijswinnares in bestuur Alphabet
MOUNTAIN VIEW (ANP/BLOOMBERG) - Frances Arnold, Nobelprijswinnares voor de scheikunde in 2018, is toegevoegd aan het bestuur van internetbedrijf Alphabet. Arnold won de Nobelprijs voor haar onderzoek naar de ontwikkeling van proteïnen.
"Ik kijk er enorm naar uit om met haar samen te werken", schrijft de directeur van Alphabet Sundar Pichai op Twitter. In april werd Robin Washington ook al toegevoegd aan het bestuur van het bedrijf.
Vorige week maakten de oprichters van Google en Alphabet Sergey Brin en Larry Page bekend een stap terug te doen bij Alphabet. Zij hadden nog taken in het dagelijks bestuur, maar die hebben ze neergelegd. Ze blijven wel aan als bestuurslid. Pichai is sinds vorige week dinsdag de directeur van het bedrijf.
Meer uit Financieel
BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie onderzoekt of ze de druk op bedrijven die worstelen met de hoge energieprijzen kan verlichten, onder andere door te kijken naar energiebelastingen, kosten voor het elektriciteits- en gasnetwerk en CO2-kosten. Dat staat in een document dat door persbureau Reuters is ingezien.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Door het beperkte aantal vluchten uit het Midden-Oosten en delen van Azië vragen sommige luchtvaartmaatschappijen extreem hoge bedragen voor stoelen op vluchten richting Europa, waarschuwt Frank Radstake, directeur van de ANVR.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie TUI kan nog niet zeggen wanneer gestrande reizigers in het Midden-Oosten en het Verre Oosten naar huis kunnen. Inmiddels zijn al honderden reizigers terug, maar er zitten er ook nog honderden vast, zegt een woordvoerster van TUI.
4 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Dubai Airport hervat zaterdag deels het vliegverkeer, kort nadat de operaties waren stilgelegd. Eerder op de dag werd het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. In Dubai werden twee explosies gemeld.
5 uur geledenDUBAI (ANP) - Dubai Airport, een van de drukste luchthavens ter wereld, heeft zaterdag het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. Eerder op de dag werden in Dubai twee explosies gemeld.
6 uur geledenDUBAI (ANP/RTR) - Emirates heeft alle vluchten van en naar Dubai voor onbepaalde tijd opgeschort, maakte de luchtvaartmaatschappij zaterdag bekend. Vrijdag kondigde Emirates juist aan vanaf zaterdag weer dagelijks van thuisbasis Dubai naar tientallen bestemmingen te vliegen, waaronder Schiphol.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Slechts negen olietankers, vracht- en containerschepen zijn sinds maandag door de Straat van Hormuz gevaren. Dat heeft het Franse persbureau AFP becijferd op basis van gegevens van MarineTraffic, een website waarmee de locaties van schepen te volgen zijn.
16 uur geleden