NK springruiters begin augustus in Kronenberg (Limburg)
ERMELO (ANP) - Paardensportbond KNHS heeft voor dit jaar toch nog het Nederlands kampioenschap voor springruiters uitgeschreven. De titelstrijd staat op de agenda van 6 tot en met 9 augustus in Equestrian Centre de Peelbergen in het Limburgse Kronenberg. Door de versoepeling van de coronamaatregelen mogen er vanaf 1 juli weer wedstrijden worden georganiseerd.
Het NK stond dit jaar gepland van 23 tot en met 26 april in Mierlo, maar het concours hippique in de Brabantse plaats werd wegens de uitbraak van het coronavirus afgelast. Technisch directeur Maarten van der Heijden van de KNHS is blij dat er alsnog een gastheer voor de 50e editie van het NK is gevonden. "Geweldig dat er na al deze zware maanden een partij is die dit NK op zo een korte termijn wil en kan realiseren. De Peelbergen is een schitterende locatie waar alle voorwaarden aanwezig zijn om een topkampioenschap te laten verrijden."
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
4 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
8 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
22 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden