NK springruiters begin augustus in Kronenberg (Limburg)
ERMELO (ANP) - Paardensportbond KNHS heeft voor dit jaar toch nog het Nederlands kampioenschap voor springruiters uitgeschreven. De titelstrijd staat op de agenda van 6 tot en met 9 augustus in Equestrian Centre de Peelbergen in het Limburgse Kronenberg. Door de versoepeling van de coronamaatregelen mogen er vanaf 1 juli weer wedstrijden worden georganiseerd.
Het NK stond dit jaar gepland van 23 tot en met 26 april in Mierlo, maar het concours hippique in de Brabantse plaats werd wegens de uitbraak van het coronavirus afgelast. Technisch directeur Maarten van der Heijden van de KNHS is blij dat er alsnog een gastheer voor de 50e editie van het NK is gevonden. "Geweldig dat er na al deze zware maanden een partij is die dit NK op zo een korte termijn wil en kan realiseren. De Peelbergen is een schitterende locatie waar alle voorwaarden aanwezig zijn om een topkampioenschap te laten verrijden."
Meer uit Sport
KYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky noemt het besluit dat enkele Russische en Belarussische sporters onder eigen vlag mogen meedoen aan de Paralympische Winterspelen van Milaan-Cortina "smerig" en "onjuist". Dat heeft hij gezegd in een interview met de Britse journalist Piers Morgan dat op X is geplaatst.
1 uur geledenAHMEDABAD (ANP) - De Nederlandse cricketers hebben op het WK T20 niet voor een verrassing kunnen zorgen in hun laatste groepsduel. Het uitgeschakelde Oranje ging in Ahmedabad onderuit tegen gastland India. De titelhouder maakte in de eerste inning 193 runs voor het verlies van 6 wickets. Oranje strandde na een dappere poging op 176 voor 7.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement van de vierde naar de zesde plaats gezakt. Frankrijk en Zweden behaalden woensdag allebei goud en zijn TeamNL voorbijgegaan.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Kjeld Nuis start donderdag in de dertiende rit van de 1500 meter op de Spelen van Milaan tegen Ning Zhongyan uit China. Joep Wennemars rijdt in de elfde rit tegen de Italiaan Daniele di Stefano. Tijmen Snel komt een rit later uit tegen Taiyo Nonomura uit Japan.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Tijmen Snel kan donderdag bij de Spelen van Milaan eindelijk zijn olympisch debuut maken. De 28-jarige schaatser moest lang wachten deze Spelen totdat de 1500 meter op het programma staat en wat hem betreft mag het wel zover zijn.
2 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen houdt vast aan zijn kritiek op de nieuwe regels in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen hekelde die vorige week in Bahrein door ze "niet Formule 1-waardig" te noemen. Verstappen stelde woensdag tijdens een nieuwe testweek in Bahrein dat de Formule 1 niet te veel op de Formule E moet gaan lijken. "Vergroot de batterij niet, schaf die juist af en concentreer je op een mooie motor", zei hij tegen een aantal media, waaronder het AD.
4 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Mikaela Shiffrin (30) heeft de gouden medaille op de slalom gewonnen. De Amerikaanse alpineskiester won woensdag beide runs in Cortina d'Ampezzo. Het betekende de derde olympische gouden medaille voor Shiffrin in haar loopbaan. Ze hield de Zwitserse Camille Rast en de Zweedse Anna Swenn-Larsson ruim achter zich.
5 uur geleden