Nipte oefenzege Ajax op Al-Wasl FC in aanloop naar Europese duels
TIEL (ANP) - Ajax heeft een week voor het Europese duel met FK Vojvodina een nipte oefenzege behaald op Al-Wasl FC uit Dubai (2-1). Branco van den Boomen en Julian Rijkhoff kwamen voor rust in het Gelderse Tiel tot scoren. Caio Canedo scoorde vlak voor tijd voor Al-Wasl FC.
Trainer Francesco Farioli begon met Steven Berghuis als aanvoerder. Ook de pas 16-jarige Aaron Bouwman en EK-ganger Borna Sosa hadden een basisplaats. Vrijdag oefent Ajax nog tegen de Griekse topclub Olympiakos, die afgelopen seizoen de Conference League won.
Ajax speelt op donderdag 25 juli in de tweede voorronde van de Europa League in Amsterdam tegen FK Vojvodina uit Servië. De return volgt een week later.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
16 uur geleden