Nintendo kondigt nieuwe spellen aan voor Switch console
KIOTO (ANP/BLOOMBERG) - De Japanse spelcomputerfabrikant Nintendo heeft meerdere nieuwe spellen aangekondigd voor de Switch, die later dit jaar uitkomen. Het gaat om nieuwe games uit de bekende series Mario & Luigi en The Legend of Zelda.
Het spel Mario & Luigi: Brothership komt op 7 november. Ook werd een nieuwe game van The Legend of Zelda bekendgemaakt, genaamd Echoes of Wisdom. Dat spel verschijnt op 26 september en daarin staat Princess Zelda centraal, in plaats van de bekende held Link.
Ook komen er onder meer remakes van oudere games zoals Fantasian en Donkey Kong Country Returns, wat impliceert dat de meeste van Nintendo's ontwikkelteams zich richten op de nieuwe Switch. Het bedrijf heeft gezegd dat de opvolger van die populaire console ergens in het huidige boekjaar, dat loopt tot eind maart 2025, onthuld moet worden.
Meer uit Financieel
TOKIO (ANP/BLOOMBERG) - Het Japanse autoconcern Toyota heeft het afgelopen kwartaal een hogere omzet geboekt en zijn nettowinst flink opgevoerd. De grootste autofabrikant ter wereld, waaronder ook de automerken Lexus en Daihatsu vallen, had dat onder meer te danken aan hogere verkopen van hybride voertuigen en kostenbesparingen.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Rabobank gaat komende drie jaar tot 2 miljard euro investeren in het versterken van zijn IT en datasystemen. Daarmee wil de bank het gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) opschalen, heeft het financiële concern aangekondigd bij de presentatie van zijn halfjaarcijfers. Dat kan op termijn ook banen kosten bij de bank, al gaat het dan naar verwachting niet om hele grote aantallen.
34 minuten geledenBERLIJN (ANP) - Webwinkelconcern Zalando heeft de verwachting voor de omzetgroei in 2026 verlaagd. Ook de vooruitzichten voor de bedrijfswinst dit jaar werden aangepast bij de publicatie van de resultaten over het tweede kwartaal.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Het Saudische staatsolieconcern Saudi Aramco heeft in het tweede kwartaal een flink hogere winst behaald door de sterk gestegen olieprijzen door de Iranoorlog en de blokkade van de Straat van Hormuz. Saudi Aramco omzeilt die blokkade door olie te transporteren via een pijplijn naar de Rode Zee.
1 uur geledenFRANKFURT (ANP/BLOOMBERG) - Hoge brandstofkosten door de oorlog in het Midden-Oosten en stakingen hebben het afgelopen kwartaal een negatieve impact gehad op de financiële resultaten van Lufthansa. Het Duitse luchtvaartconcern zag de winst kelderen.
1 uur geledenZEIST (ANP) - VMN media heeft Vastgoedjournaal overgenomen. Daardoor komt het vastgoedvakblad onder een dak met andere vakmedia, waaronder Vastgoedmarkt, Cobouw, Distrifood en Misset Horeca.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het aantal opgeleverde nieuwbouwwoningen zal dit en volgend jaar maar licht stijgen, verwacht ING Research. De woningbouw profiteert van het oplopende aantal bouwvergunningen, maar stikstofbeperkingen, personeelstekort, te weinig capaciteit op het volle stroomnet en hoge bouwkosten blijven de productie remmen.
5 uur geleden