Nintendo kondigt nieuwe spellen aan voor Switch console
KIOTO (ANP/BLOOMBERG) - De Japanse spelcomputerfabrikant Nintendo heeft meerdere nieuwe spellen aangekondigd voor de Switch, die later dit jaar uitkomen. Het gaat om nieuwe games uit de bekende series Mario & Luigi en The Legend of Zelda.
Het spel Mario & Luigi: Brothership komt op 7 november. Ook werd een nieuwe game van The Legend of Zelda bekendgemaakt, genaamd Echoes of Wisdom. Dat spel verschijnt op 26 september en daarin staat Princess Zelda centraal, in plaats van de bekende held Link.
Ook komen er onder meer remakes van oudere games zoals Fantasian en Donkey Kong Country Returns, wat impliceert dat de meeste van Nintendo's ontwikkelteams zich richten op de nieuwe Switch. Het bedrijf heeft gezegd dat de opvolger van die populaire console ergens in het huidige boekjaar, dat loopt tot eind maart 2025, onthuld moet worden.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/RTR) - Zeven AI-bedrijven hebben een overeenkomst bereikt met het Pentagon. Daardoor kan het Amerikaanse ministerie van Defensie gebruikmaken van de geavanceerde mogelijkheden van de techbedrijven. Anthropic is de opvallende afwezige. De AI-startup werkte eerder veel samen met het ministerie.
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De nieuwe voorzitter van de FNV, Hans Spekman, ziet in de stakingen van rijksambtenaren tegen de nullijn het voorbeeld dat "strijd loont". Dat zei hij vrijdag op het Museumplein in Amsterdam op de Dag van de Arbeid, waar de grootste vakbond van Nederland een protest hield tegen het regeerakkoord. De vakbond spreekt zich sinds de presentatie van het regeerakkoord eind januari uit tegen de kabinetsplannen rond sociale zekerheid.
46 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Apple hoorde vrijdag bij de stijgers op de aandelenbeurzen in New York, nadat het Amerikaanse techbedrijf donderdagavond met zijn kwartaalcijfers kwam. Apple behaalde meer omzet dan kenners hadden verwacht. De opbrengsten uit de verkoop van iPhones vielen wel tegen bij de verwachting van analisten.
48 minuten geledenDEN HAAG/OTTAWA (ANP) - Nederland doet niet mee aan de defensie-investeringsbank die Canada met andere landen opzet. Den Haag geeft de voorkeur aan de kredietinstelling waar het zelf samen met andere landen aan werkt.
49 minuten geledenWENEN (ANP/BLOOMBERG) - Landen van OPEC+ zullen zondag waarschijnlijk instemmen met een productieverhoging voor juni, melden drie afgevaardigden van het oliekartel aan persbureau Bloomberg. Dat zou de eerste stap van OPEC+ zijn sinds het plotselinge vertrek van de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) deze week.
52 minuten geledenUTRECHT (ANP) - VodafoneZiggo heeft in het eerste kwartaal van 2026 meer mobiele abonnementen verkocht. Het aantal internetklanten nam opnieuw af. Dat meldt het bedrijf in zijn kwartaalupdate.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Pensioenfondsen profiteren van de flink gestegen beurskoersen van afgelopen maand. Volgens onderzoeksbureau Aon is hun financiƫle positie in april daardoor fors verbeterd, waardoor de kans op pensioenverhogingen weer is toegenomen.
2 uur geleden