Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nikkie de Jager opgelucht over arrestaties verdachten van overval

Nikkie de Jager opgelucht over arrestaties verdachten van overval

UDEN (ANP) - Nikkie de Jager, beter bekend als NikkieTutorials, reageert opgelucht op de arrestatie van de mannen die ervan worden verdacht dat ze haar in augustus hebben overvallen in haar eigen huis. In haar nieuwste video op YouTube noemt de make-upartieste de overval ‘’een van de meest enge en traumatische gebeurtenissen in mijn leven."

Vier overvallers hielden de make-upartieste samen met haar verloofde Dylan onder schot. "Vandaag hoorde ik van de Nederlandse politie dat er arrestaties zijn verricht in mijn zaak over de gewapende overval bij ons thuis, afgelopen augustus", vertelt de YouTube-ster aan haar internationale fans.

Veel meer kan ze er niet over loslaten. "Dylan en ik hebben nauw contact met de rechercheurs die op een geweldige manier aan de zaak werken. We moeten nu afwachten hoe het verder loopt. We willen de zaak verder niet beïnvloeden of schade berokkenen, dus meer kan ik er niet over zeggen. Voor onze privacy en in het belang van de zaak."

Opgepakt

De politie heeft dinsdag in Rotterdam en Ridderkerk zeven mannen opgepakt die worden verdacht van een serie gewelddadige overvallen waarbij vermogende mensen en bekende Nederlanders het slachtoffer waren, onder wie ook voetbalanalist René van der Gijp. De verdachten van 19 tot 24 jaar, zijn dinsdagochtend van hun bed gelicht tijdens acht woninginvallen. Volgens de politie zijn de verdachten in wisselende samenstellingen verantwoordelijk voor vier overvallen en drie inbraken. Behalve in Uden bij Nikkie de Jager opereerden zij in Rotterdam, Dordrecht, Krimpen aan den IJssel, Rockanje, Hendrik-Ido-Ambacht en Mijnsheerenland. Daarbij maakten ze volgens de politie enkele tonnen buit.

De politie heeft tijdens de aanhoudingen een auto, designerkleding, design tassen, dure sieraden, horloges, geld, inbraakgereedschap en munitie in beslag genomen. Ook nam de politie telefoons en laptops mee. De aangehouden verdachten zitten in volledige beperkingen. Dat betekent dat ze alleen contact mogen hebben met hun advocaat.

Meer uit Binnenland

Meer verkeersdoden in 2025, vooral onder fietsers

DEN HAAG (ANP) - Vorig jaar zijn in Nederland 759 mensen om het leven gekomen in het verkeer, 84 meer dan een jaar eerder. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Vooral het aantal mannelijke verkeersslachtoffers nam toe, terwijl het aantal vrouwelijke doden daalde. Fietsers vormden opnieuw de grootste groep slachtoffers, gevolgd door inzittenden van personenauto's.

40 minuten geleden
Half miljoen onterechte parkeerboetes door scanauto's, schat AP

DEN HAAG (ANP) - Als gemeenten scanauto's laten rondrijden om te controleren of autobezitters hebben betaald voor een parkeerplek leidt dat tot veel onterecht opgelegde parkeerboetes. De Autoriteit Persoonsgegevens (AP) schat na onderzoek dat meer dan 10 procent van de bekeuringen niet klopt. Dat zou neerkomen op ongeveer een half miljoen boetes per jaar, aldus de privacytoezichthouder.

1 uur geleden
93 mensen met brandwonden door fakkels bij huldiging PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ondanks het vuurwerkverbod dat gold rond de huldiging van PSV in Eindhoven hebben dinsdag 93 mensen brandwonden opgelopen door fakkels die werden afgestoken. Dit meldt de gemeente woensdag. Volgens de gemeente gaat het om (lichte) eerstegraads brandwonden. Niemand hoefde naar het ziekenhuis.

12 uur geleden
Minister besluit vooralsnog niet tot inreisverbod voor rapper Ye

DEN HAAG (ANP) - De Amerikaanse rapper Ye krijgt vooralsnog geen inreisverbod opgelegd, meldt minister Bart van den Brink (Asiel en Migratie, CDA). Organisaties als het Centraal Joods Overleg hadden hiertoe opgeroepen, nadat het Verenigd Koninkrijk de artiest de toegang had ontzegd voor zijn komst naar een festival in Londen. Door antisemitische uitingen staat de rapper ter discussie.

15 uur geleden
Dode bankmedewerkster Amsterdam slachtoffer van misdrijf

AMSTERDAM (ANP) - De 40-jarige bankmedewerkster die op 26 maart dood werd gevonden in een woning aan de Koninginneweg in Amsterdam-Zuid, is waarschijnlijk slachtoffer van een misdrijf.

15 uur geleden
EU geeft Utrechtse projecten recordbedrag van 831 miljoen euro

UTRECHT (ANP) - De Europese Unie heeft sinds 2021 831 miljoen euro subsidie toegekend aan projecten in de provincie Utrecht. De provincie meldt dat niet eerder in een zesjarig Europees programma zo'n groot bedrag is toegewezen. Ook gaat het om bijna een verdubbeling in vergelijking met de vorige periode (2014-2020).

16 uur geleden
AP: datalekmeldingen ontvangen van klanten Chipsoft

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Persoonsgegevens heeft 'een aantal' datalekmeldingen ontvangen van klanten van softwareleverancier Chipsoft. Dat meldt een woordvoerder, die geen specifiek aantal noemt. "We verwachten dat het er meer zullen worden. De meldingen moeten officieel binnen 72 uur worden gedaan."

17 uur geleden