Nike toch geen kledingsponsor van Antwerp
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Sportmerk Nike wordt toch niet de kledingsponsor van voetbalclub Antwerp FC. Volgens de krant Gazet van Antwerpen gaat de samenwerking niet door vanwege de aanstelling van Marc Overmars in maart als technisch directeur. De Nederlander was een maand eerder vertrokken bij Ajax na meldingen van seksueel grensoverschrijdend gedrag. Zijn aanstelling leverde veel kritiek op en vier sponsors hielden het voor gezien bij de Antwerpse club.
Antwerp meldde zich onlangs bij de huidige kledingsponsor Jako om de samenwerking alsnog te verlengen, bevestigde een woordvoerder van het sportkledingmerk. "Het verzoek is enkele weken geleden binnengekomen. Het is de bedoeling dat we opnieuw gaan samenwerken voor een periode van drie jaar", aldus de zegsman van Jako.
De komst van Nike lekte vorig jaar uit, al werd de aanstaande samenwerking met Antwerp nooit officieel bevestigd. Jako meldde destijds wel dat de verbintenis zou worden beëindigd aan het einde van het seizoen.
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP/AFP) - Aanvaller Khvicha Kvaratskhelia van Paris Saint-Germain is in Doha geopereerd aan de kruisband van zijn rechterknie. De Champions League-winnaar meldde dat de ingreep succesvol is verlopen.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft voorlopig aan als coach van Manchester United. Britse media als BBC en Sky Sports melden dat de 45-jarige oud-speler de kans krijgt om de prestaties te verbeteren bij de Engelse club, die een dramatische start van het seizoen doormaakt. United is al acht wedstrijden op rij zonder overwinning en staat zestiende in de Premier League.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/BELGA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is aan de beterende hand. Dat heeft zijn assistent Aaron Danks dinsdag gezegd op de persconferentie in de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen 1.FC Magdeburg woensdag. De Belgische trainer werd afgelopen vrijdag onwel en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Hij had in de week ervoor last gehad van een virusinfectie.
7 uur geledenZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.
9 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.
18 uur geleden