Nike toch geen kledingsponsor van Antwerp
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Sportmerk Nike wordt toch niet de kledingsponsor van voetbalclub Antwerp FC. Volgens de krant Gazet van Antwerpen gaat de samenwerking niet door vanwege de aanstelling van Marc Overmars in maart als technisch directeur. De Nederlander was een maand eerder vertrokken bij Ajax na meldingen van seksueel grensoverschrijdend gedrag. Zijn aanstelling leverde veel kritiek op en vier sponsors hielden het voor gezien bij de Antwerpse club.
Antwerp meldde zich onlangs bij de huidige kledingsponsor Jako om de samenwerking alsnog te verlengen, bevestigde een woordvoerder van het sportkledingmerk. "Het verzoek is enkele weken geleden binnengekomen. Het is de bedoeling dat we opnieuw gaan samenwerken voor een periode van drie jaar", aldus de zegsman van Jako.
De komst van Nike lekte vorig jaar uit, al werd de aanstaande samenwerking met Antwerp nooit officieel bevestigd. Jako meldde destijds wel dat de verbintenis zou worden beëindigd aan het einde van het seizoen.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
4 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
8 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
15 uur geleden