Nigeria zonder geblesseerde aanvaller Boniface op Afrika Cup
LEVERKUSEN (ANP) - De Nigeriaanse aanvaller Victor Boniface van Bayer Leverkusen heeft zich afgemeld voor de Afrika Cup. Hij heeft een liesblessure opgelopen op een training en is naar verwachting zes weken uitgeschakeld.
Boniface maakte dit seizoen tien doelpunten in zestien duels voor Bayer Leverkusen. Zijn blessure is de tweede grote tegenvaller voor Nigeria in aanloop naar de Afrika Cup. Middenvelder Wilfred Ndidi van Leicester City meldde zich al eerder geblesseerd af.
Nigeria stuit in de groepsfase van de Afrika Cup op Ivoorkust, Equatoriaal-Guinea en Guinee-Bissau.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
57 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
2 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
3 uur geleden