Nigeria begint op Afrika Cup met nipte zege op Egypte
GAROUA (ANP) - Nigeria is de Afrika Cup begonnen met een nipte zege op Egypte. Het werd in Garoua (Kameroen) 1-0 voor de Nigerianen, die mikken op de eerste titel sinds 2013.
Kelechi Iheanacho maakte na een half uur het doelpunt. De middenvelder van Leicester City haalde vanaf zo'n 15 meter doeltreffend uit met links. Keeper Mohamed El-Shenawy was kansloos.
Bij de Nigerianen stond Sparta-keeper Maduka Okoye op doel en William Troost-Ekong, die een Nederlandse moeder heeft, stond achterin. Bij Egypte deed sterspeler Mohamed Salah de hele wedstrijd mee.
In dezelfde groep, poule D, leverde het duel tussen Guinee-Bissau en Sudan geen doelpunten op. In de 82e minuut miste Pelé een strafschop. In de rebound raakte zijn ploeggenoot Piqueti de lat.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden