Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuws over ziekte prinses Catherine domineert Britse kranten

Nieuws over ziekte prinses Catherine domineert Britse kranten

LONDEN (ANP) - De voorpagina's van Britse kranten en tabloids worden zaterdag gevuld met het nieuws over de ziekte van prinses Catherine. Onder meer The Daily Telegraph, The Times en de Daily Mail hebben op de voorkant een grote foto van de prinses van Wales die vrijdagavond in een video bekendmaakte dat ze kanker heeft.

De kranten koppen alle drie met een citaat uit de video van Catherine. "Kanker kwam als een grote schok", schrijft The Daily Telegraph boven een foto van de vrouw van prins William. The Times en de Daily Mail herhalen allebei de woorden van de prinses dat het "goed" gaat komen.

Ook op de voorpagina's van tabloids als de Daily Mirror, de Daily Express en The Sun staat een grote foto van Catherine. Bij de Daily Mirror en de Daily Express wordt ook gekozen voor een citaat in de kop, maar The Sun heeft het anders aangepakt. "Kate, je bent niet alleen", schrijft het dagblad in grote letters.

De 42-jarige Catherine vertelde vrijdagavond dat de ziekte aan het licht kwam na haar buikoperatie in januari. De prinses ondergaat een preventieve chemokuur. Ook haar schoonvader, koning Charles, lijdt aan kanker.

Meer uit Buitenland

Merz wil met Europese leiders betere band met Trump opbouwen

BERLIJN (ANP/BLOOMBERG) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz wil met andere Europese leiders werken aan een betere relatie met Donald Trump, in aanloop naar de NAVO-top in juli. Ingewijden melden aan persbureau Bloomberg dat hij later deze maand een overleg heeft gepland in Berlijn.

54 minuten geleden
Kenianen demonstreren tegen Amerikaans ebolacentrum

NAIROBI (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Inwoners van de Keniaanse plaats Nanyuki zijn de straat opgegaan om te protesteren tegen de geplande komst van een quarantainecentrum voor Amerikanen die zijn blootgesteld aan het dodelijke ebolavirus. Op beelden is te zien dat zich een honderdtal demonstranten heeft verzameld, maar omwonenden zeggen dat veel meer mensen hebben meegedaan aan het protest.

57 minuten geleden
Inwoners ontvluchten Beiroet uit angst voor Israëlische aanvallen

BEIROET (ANP/DPA/RTR) - Inwoners van de zuidelijke buitenwijken van de Libanese hoofdstad Beiroet ontvluchten hun woonplaats uit angst voor Israëlische aanvallen. Het Libanese leger heeft troepen ingezet om het verkeer in goede banen te leiden.

1 uur geleden
Britse overheid geeft nieuwe 'Mandelson Files' vrij

LONDEN (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De Britse regering heeft opnieuw documenten vrijgegeven over de benoeming van Peter Mandelson tot ambassadeur in de Verenigde Staten. Het gaat onder meer om e-mails en andere tekstberichten die binnen de overheid circuleerden.

2 uur geleden
Iran staakt communicatie met VS om situatie in Libanon

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran staakt de communicatie met de VS via bemiddelaar Pakistan vanwege het aanhoudende geweld in Libanon. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim. De onderhandelingen met de Amerikanen zouden stilliggen totdat de VS de Iraanse eis van een volledig staakt-het-vuren in zowel Gaza als Libanon inwilligen.

2 uur geleden
Recordaantal Russische langeafstandsdrones op Oekraïne in mei

KYIV (ANP/AFP) - Rusland heeft Oekraïne afgelopen maand bestookt met een recordaantal langeafstandsdrones. Het waren er volgens berekeningen van persbureau AFP meer dan 8000, bijna een kwart meer dan in april. Dat terwijl in mei nog een kortstondige wapenstilstand gold.

2 uur geleden
Rusland: nog geen reactie van Boekarest over droneonderzoek

MOSKOU (ANP/RTR/AFP) - Rusland heeft nog geen antwoord ontvangen op het aanbod de wrakstukken te onderzoeken van de drone die afgelopen week neerkwam in Roemenië. Dat meldt staatspersbureau Tass op gezag van Kremlinwoordvoerder Dmitri Peskov. Het voorval leidde tot brand in een flat in Galați, niet ver van de grens met Oekraïne. Daarbij raakten twee mensen lichtgewond.

3 uur geleden