Nieuwkomer Vejinovic ziet het wel goed komen met ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Marko Vejinovic heeft er alle vertrouwen in dat ADO Den Haag ook komend seizoen in de Eredivisie speelt. Dat zei de 30-jarige middenvelder zaterdag na het teleurstellende gelijkspel tegen hekkensluiter FC Emmen (0-0). ADO liet daarmee na wat afstand te nemen van de onderste twee clubs, die aan het einde van het seizoen rechtstreeks degraderen. Het elftal van coach Ruud Brood heeft na achttien duels 11 punten, Willem II 10 punten en FC Emmen 6 punten.
"Zoals de trainer zei waren de eerste twintig minuten niet goed van ons. We kregen de druk er niet op en als we de bal hadden, waren we te onrustig. Ik vind dat we het daarna goed oppakten en de bal goed rondspeelden en Emmen terugdrongen. Al creëerden we weinig", aldus Vejinovic, die eind december werd aangetrokken nadat hij in de zomer zijn contract bij de Poolse club Arka Gdynia had laten ontbinden. Vejinovic moet er samen met oud-international Daryl Janmaat voor zorgen dat ADO voor het hoogste niveau behouden blijft.
Vejinovic: "Ik zie onze ontwikkeling eigenlijk heel positief. De strijd die er is en de wil en ook de kwaliteit die we hebben. Dat stemt mij heel tevreden en positief. Ik kijk heel erg uit naar de komende weken waarin we hopelijk wel punten gaan pakken. Daarin moeten we laten zien wat we kunnen. Als je iets hoger op de ranglijst staat, heb je wat minder spanning. En dan ga je wat lekkerder voetballen. Dit was een wedstrijd met spanning die je wilt winnen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
20 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.
21 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
9 uur geleden