Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwkomer Vejinovic ziet het wel goed komen met ADO Den Haag

Nieuwkomer Vejinovic ziet het wel goed komen met ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Marko Vejinovic heeft er alle vertrouwen in dat ADO Den Haag ook komend seizoen in de Eredivisie speelt. Dat zei de 30-jarige middenvelder zaterdag na het teleurstellende gelijkspel tegen hekkensluiter FC Emmen (0-0). ADO liet daarmee na wat afstand te nemen van de onderste twee clubs, die aan het einde van het seizoen rechtstreeks degraderen. Het elftal van coach Ruud Brood heeft na achttien duels 11 punten, Willem II 10 punten en FC Emmen 6 punten.

"Zoals de trainer zei waren de eerste twintig minuten niet goed van ons. We kregen de druk er niet op en als we de bal hadden, waren we te onrustig. Ik vind dat we het daarna goed oppakten en de bal goed rondspeelden en Emmen terugdrongen. Al creëerden we weinig", aldus Vejinovic, die eind december werd aangetrokken nadat hij in de zomer zijn contract bij de Poolse club Arka Gdynia had laten ontbinden. Vejinovic moet er samen met oud-international Daryl Janmaat voor zorgen dat ADO voor het hoogste niveau behouden blijft.

Vejinovic: "Ik zie onze ontwikkeling eigenlijk heel positief. De strijd die er is en de wil en ook de kwaliteit die we hebben. Dat stemt mij heel tevreden en positief. Ik kijk heel erg uit naar de komende weken waarin we hopelijk wel punten gaan pakken. Daarin moeten we laten zien wat we kunnen. Als je iets hoger op de ranglijst staat, heb je wat minder spanning. En dan ga je wat lekkerder voetballen. Dit was een wedstrijd met spanning die je wilt winnen."

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

14 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

21 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden