Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman moet nog even wachten op zijn debuut bij PSV. De 21-jarige aanvallende middenvelder ontbreekt in de selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen tegen FC Utrecht van zaterdag. "Hij is nog niet fit genoeg om te spelen", zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
In de twee wedstrijden die PSV tot dusverre speelde, kreeg jongeling Isaac Babadi de voorkeur als aanvallende middenvelder. Joey Veerman en Ibrahim Sangaré speelden achter hem als controleurs. Het contract van de 18-jarige Babadi loopt na dit seizoen af. Bosz hoopt dat hij zijn contract gaat verlengen. "Dat ligt bij hem, of hij dat wil doen", vertelde de coach. "Ik denk dat hij in ieder geval gezien heeft dat wij hem serieus nemen en dat als hij het goed doet hij ook speelt. Het is aan hem om de beslissing te nemen."
PSV begon voortvarend aan het seizoen, met winst van de Johan Cruijff Schaal en een ruime zege op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. Van onderschatting tegen FC Utrecht kan volgens Bosz geen sprake zijn. "Ik vind het een selectie met goede voetballers. Maar goed, die hebben wij zelf ook. In die zin zou het een leuke wedstrijd kunnen worden. Zeker wanneer zij gaan voetballen. En wij gaan natuurlijk zelf ook voetballen. Het zal een intense wedstrijd worden, denk ik."
Het duel tussen PSV en Utrecht begint al om 16.30 uur. De Eindhovenaren hebben zo ruim de tijd zich voor te bereiden op de tweede ontmoeting met Sturm Graz, komende dinsdag. De winnaar neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Rangers FC of Servette FC. De Schotten wonnen de eerste ontmoeting met 2-1. PSV hoopt zich voor het eerst in vijf jaar weer te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
5 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
15 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden