Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV
EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman moet nog even wachten op zijn debuut bij PSV. De 21-jarige aanvallende middenvelder ontbreekt in de selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen tegen FC Utrecht van zaterdag. "Hij is nog niet fit genoeg om te spelen", zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
In de twee wedstrijden die PSV tot dusverre speelde, kreeg jongeling Isaac Babadi de voorkeur als aanvallende middenvelder. Joey Veerman en Ibrahim Sangaré speelden achter hem als controleurs. Het contract van de 18-jarige Babadi loopt na dit seizoen af. Bosz hoopt dat hij zijn contract gaat verlengen. "Dat ligt bij hem, of hij dat wil doen", vertelde de coach. "Ik denk dat hij in ieder geval gezien heeft dat wij hem serieus nemen en dat als hij het goed doet hij ook speelt. Het is aan hem om de beslissing te nemen."
PSV begon voortvarend aan het seizoen, met winst van de Johan Cruijff Schaal en een ruime zege op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. Van onderschatting tegen FC Utrecht kan volgens Bosz geen sprake zijn. "Ik vind het een selectie met goede voetballers. Maar goed, die hebben wij zelf ook. In die zin zou het een leuke wedstrijd kunnen worden. Zeker wanneer zij gaan voetballen. En wij gaan natuurlijk zelf ook voetballen. Het zal een intense wedstrijd worden, denk ik."
Het duel tussen PSV en Utrecht begint al om 16.30 uur. De Eindhovenaren hebben zo ruim de tijd zich voor te bereiden op de tweede ontmoeting met Sturm Graz, komende dinsdag. De winnaar neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Rangers FC of Servette FC. De Schotten wonnen de eerste ontmoeting met 2-1. PSV hoopt zich voor het eerst in vijf jaar weer te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
8 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden