Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV

Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV

EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman moet nog even wachten op zijn debuut bij PSV. De 21-jarige aanvallende middenvelder ontbreekt in de selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen tegen FC Utrecht van zaterdag. "Hij is nog niet fit genoeg om te spelen", zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

In de twee wedstrijden die PSV tot dusverre speelde, kreeg jongeling Isaac Babadi de voorkeur als aanvallende middenvelder. Joey Veerman en Ibrahim Sangaré speelden achter hem als controleurs. Het contract van de 18-jarige Babadi loopt na dit seizoen af. Bosz hoopt dat hij zijn contract gaat verlengen. "Dat ligt bij hem, of hij dat wil doen", vertelde de coach. "Ik denk dat hij in ieder geval gezien heeft dat wij hem serieus nemen en dat als hij het goed doet hij ook speelt. Het is aan hem om de beslissing te nemen."

PSV begon voortvarend aan het seizoen, met winst van de Johan Cruijff Schaal en een ruime zege op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. Van onderschatting tegen FC Utrecht kan volgens Bosz geen sprake zijn. "Ik vind het een selectie met goede voetballers. Maar goed, die hebben wij zelf ook. In die zin zou het een leuke wedstrijd kunnen worden. Zeker wanneer zij gaan voetballen. En wij gaan natuurlijk zelf ook voetballen. Het zal een intense wedstrijd worden, denk ik."

Het duel tussen PSV en Utrecht begint al om 16.30 uur. De Eindhovenaren hebben zo ruim de tijd zich voor te bereiden op de tweede ontmoeting met Sturm Graz, komende dinsdag. De winnaar neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Rangers FC of Servette FC. De Schotten wonnen de eerste ontmoeting met 2-1. PSV hoopt zich voor het eerst in vijf jaar weer te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

9 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

11 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

12 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

22 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

22 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

23 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

1 dag geleden