Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV

Nieuweling Tillman ontbreekt tegen FC Utrecht nog in selectie PSV

EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman moet nog even wachten op zijn debuut bij PSV. De 21-jarige aanvallende middenvelder ontbreekt in de selectie voor de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen tegen FC Utrecht van zaterdag. "Hij is nog niet fit genoeg om te spelen", zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

In de twee wedstrijden die PSV tot dusverre speelde, kreeg jongeling Isaac Babadi de voorkeur als aanvallende middenvelder. Joey Veerman en Ibrahim Sangaré speelden achter hem als controleurs. Het contract van de 18-jarige Babadi loopt na dit seizoen af. Bosz hoopt dat hij zijn contract gaat verlengen. "Dat ligt bij hem, of hij dat wil doen", vertelde de coach. "Ik denk dat hij in ieder geval gezien heeft dat wij hem serieus nemen en dat als hij het goed doet hij ook speelt. Het is aan hem om de beslissing te nemen."

PSV begon voortvarend aan het seizoen, met winst van de Johan Cruijff Schaal en een ruime zege op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. Van onderschatting tegen FC Utrecht kan volgens Bosz geen sprake zijn. "Ik vind het een selectie met goede voetballers. Maar goed, die hebben wij zelf ook. In die zin zou het een leuke wedstrijd kunnen worden. Zeker wanneer zij gaan voetballen. En wij gaan natuurlijk zelf ook voetballen. Het zal een intense wedstrijd worden, denk ik."

Het duel tussen PSV en Utrecht begint al om 16.30 uur. De Eindhovenaren hebben zo ruim de tijd zich voor te bereiden op de tweede ontmoeting met Sturm Graz, komende dinsdag. De winnaar neemt het in de play-offs van de Champions League op tegen Rangers FC of Servette FC. De Schotten wonnen de eerste ontmoeting met 2-1. PSV hoopt zich voor het eerst in vijf jaar weer te kwalificeren voor het hoofdtoernooi van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

1 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

12 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

12 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

12 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

13 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

13 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

14 uur geleden