Nieuwe verdenking tegen partner van dode vrouw Amstelveen
AMSTELVEEN (ANP) - De politie heeft zaterdag opnieuw de 33-jarige partner aangehouden van een 26-jarige vrouw die woensdag onder verdachte omstandigheden dood werd aangetroffen in een woning aan de Suze Groeneweglaan in Amstelveen.
De man was vrijdag vrijgelaten omdat na uitgebreid onderzoek zou zijn gebleken dat geen sprake was van een misdrijf. De politie spreekt echter van een nieuwe ontwikkeling in het onderzoek. "Op basis van nader onderzoek ontstond een nieuwe verdenking tegen de partner van het slachtoffer", aldus de politie. Wat die ontwikkeling is kan de politie niet zeggen. Daarop is hij is opnieuw aangehouden op verdenking van poging tot doodslag, gepleegd enkele uren voor het overlijden van de vrouw.
De politie kreeg woensdagochtend rond 04.45 uur een melding binnen over een reanimatie in de woning in Amstelveen. Die mocht niet meer baten. Daarna werd een onderzoek ingesteld.
Meer uit Binnenland
MIDDELBURG (ANP) - Nederland en Noorwegen gaan nauwer samenwerken om de Noordzee beter te beschermen. Ze "verdiepen hun samenwerking" onder meer bij het toezicht op zee en het gebruik van satellietgegevens, hebben premier Rob Jetten en zijn Noorse collega Jonas Gahr Støre afgesproken. Jetten ontving Støre maandag in Zeeland.
50 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-voetballer Quincy Promes heeft afgelopen zomer voor het eerst uitgebreid verklaard over zijn rol bij drugssmokkel. Dat zei zijn advocaat maandag tijdens een zitting in hoger beroep.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Zo'n dertig gedupeerden en nabestaanden willen in november gebruikmaken van hun spreekrecht tijdens de behandeling van de strafzaak over de dodelijke explosie aan de Tarwekamp in Den Haag. Daarbij kwamen op 7 december 2024 zes mensen om het leven, vijf raakten gewond.
3 uur geledenOVERASSELT (ANP) - De politie is maandag opnieuw bezig met zoekacties in en om Overasselt en verwacht dat dat ook de komende dagen nog zo zal zijn. Met specialistische teams wordt gezocht naar voorwerpen en ander bewijsmateriaal. De Mobiele Eenheid ondersteunt daarbij, laat de politie maandagochtend weten.
3 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De publieke omroep heeft maandag bij mediaminister Rianne Letschert officieel een verzoek neergelegd om de licentie van aspirant-omroep Ongehoord Nederland (ON!) in te trekken. Volgens de NPO is daar inmiddels voldoende juridische grondslag voor.
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - De Nederlandse grimeur Arjen Tuiten heeft in de nacht van zondag op maandag een Emmy Award gewonnen voor zijn werk aan een aflevering van de hitserie The Pitt. De 45-jarige make-upartist maakte voor de laatste aflevering in het tweede seizoen, waarin een keizersnede wordt verricht, een realistische replica van het lichaam van de patiënt.
9 uur geledenOEGSTGEEST (ANP) - Stichting Massaschade & Consument gaat Snapchat aanklagen. Het is de tweede keer in korte tijd dat een Nederlandse claimstichting een rechtszaak aanspant tegen het socialemediaplatform.
9 uur geleden