Nieuwe spits en verdediger voor Fortuna Sittard
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft twee nieuws spelers gehaald voor het komend seizoen. De 29-jarige aanvaller Sebastian Polter maakt de overstap van Union Berlin. De lange Duitse spits komt transfervrij over. De verdediging wordt versterkt met Mike van Beijnen. Beide spelers tekenden een contract voor twee jaar, Van Beijnen met een optie voor nog een seizoen.
"We halen met Sebastian een topspits in huis die zich heeft bewezen op hoog niveau. Daarnaast brengt hij enorm veel ervaring met zich mee. Met zijn komst zetten we als club opnieuw een grote stap", aldus technisch manager Sjors Ultee.
Polter speelde eerder bij VfL Wolfsburg, 1. FC Nürnnberg en FSV Mainz 05 en anderhalf jaar bij het Engelse Queens Park Rangers. Afgelopen seizoen eindigde hij met Union Berlin als elfde in de Bundesliga. Hij mocht door een conflict de laatste zes wedstrijden van het seizoen niet spelen van de club.
De 21-jarige rechtsback Van Beijnen speelde in de jeugd van RBC Roosendaal, Willem II en NAC Breda voordat hij overstapte naar het B-elftal van Barcelona. Bij de Catalaanse club kwam hij niet in actie en bij de Turkse club Genclerbirligi speelde hij vervolgens slechts 1 minuut in competitieverband.
"Het is goed om weer terug te zijn in Nederland," zegt Van Beijnen op de clubwebsite van Fortuna. "Het is op mijn leeftijd belangrijk om zoveel mogelijk minuten te maken en ik ben Fortuna Sittard dan ook dankbaar voor de kans die ze mij bieden. Ik hoop me in Sittard verder te kunnen ontwikkelen. Ik kan niet wachten om te beginnen."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
41 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
4 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
6 uur geleden