Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe recordhouder Mané laat toekomst bij Liverpool open

Nieuwe recordhouder Mané laat toekomst bij Liverpool open

DAKAR (ANP) - Sadio Mané heeft benadrukt dat hij deze zomer niet per se weg wil bij Liverpool. De Senegalese aanvaller, die zaterdag met een hattrick in de kwalificatiewedstrijd voor de Afrika Cup tegen Benin (3-1) topscorer aller tijden van zijn land werd, ligt nog een jaar vast bij de Engelse voetbalclub. De 30-jarige Mané staat open voor een transfer, maar naar eigen zeggen is een langer verblijf bij Liverpool ook niet uitgesloten.

"Ik sta nog bij Liverpool onder contract en heb groot respect voor deze club. We moeten het afwachten", zei Mané, die Senegal dit jaar naar de winst van de Afrika Cup en naar het WK in Qatar leidde. Senegal zit dan in groep A bij onder meer Oranje. Met Liverpool won hij de League Cup en de FA Cup. De ploeg van trainer Jürgen Klopp eindigde in de Premier League op 1 punt van Manchester City als tweede en verloor vorige week de finale van de Champions League met 1-0 van Real Madrid.

Mané had aangekondigd dat hij na de Europese finale duidelijkheid zou scheppen over zijn toekomst. Naar verluidt is Bayern München zeer geïnteresseerd in de aanvaller. Vooralsnog blijft onduidelijk of Mané deze zomer vertrekt uit Engeland.

Landgenoten

De Senegalees zei eerder in de week dat hij zijn toekomst voor een belangrijk deel laat afhangen van de mening van zijn landgenoten. "Net als iedereen zit ik op sociale media en ik lees de reacties. Als tussen de 60 en 70 procent van de Senegalezen wil dat ik Liverpool verlaat? Ik doe wat zij willen. We zullen het snel meemaken, de toekomst zal het ons leren."

Mané voerde met drie doelpunten tegen Benin (waarvan twee strafschoppen) zijn totaal in de nationale ploeg op naar 32 goals, drie meer dan Henri Camara met wie hij het record deelde.

Meer uit Voetbal

AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

10 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

10 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

12 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

13 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

13 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

16 uur geleden
Sparta Rotterdam en PEC Zwolle weten weer niet te winnen: 1-1

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.

18 uur geleden