Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe opzet NVM Open Huizen Dag trekt 1300 bezoekers

Nieuwe opzet NVM Open Huizen Dag trekt 1300 bezoekers

NIEUWEGEIN (ANP) - Ruim 1300 mensen hebben meegedaan aan de NVM Open Huizen Dag. Door corona was er gekozen voor een nieuwe opzet. In plaats van het bezoeken van te koop staande huizen en een rondleiding door de verkopers, konden mensen dit jaar vragen stellen aan makelaars. Dat kon online, op kantoor of een makelaar van de vereniging kwam bij de mensen thuis.

"Opvallend is dat deze nieuwe opzet voor nieuwe aanwas aan mogelijke kopers en verkopers heeft gezorgd", zegt NVM-bestuurslid Chris van Zantwijk. "Voor sommigen is het veel makkelijker om even contact op te nemen of binnen te lopen." Mensen hadden vragen over duurzaamheid of een verbouwing en wat dat zou betekenen voor de waarde van de woning. Volgens Van Zantwijk hebben veel consumenten ook angst dat ze hun huis wel kunnen verkopen, maar daarna geen nieuw huis kunnen betalen.

Het advies was gratis en vrijblijvend. Met de nieuwe opzet hoopte de vereniging massale huizenbezoeken en contacten te vermijden. Ook gaven consumenten eerder aan persoonlijk contact en advies op maat te willen. Normaal gesproken komen tienduizenden bezoekers op de Open Huizen Dag af. De laatste drie edities gingen vanwege corona niet door.

Meer uit Financieel

ABN AMRO verhoogt groeiverwachtingen voor Nederlandse economie

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse economie staat er eind 2025 "steviger" voor dan gedacht, ondanks Amerikaanse importheffingen, te hoge inflatie en onzekerheid. Dit meldt ABN AMRO. De bank heeft daarom haar groeiverwachtingen voor de economie van Nederland voor dit en volgend jaar verhoogd.

5 uur geleden
ABN AMRO verhoogt groeiverwachtingen voor Nederlandse economie

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse economie staat er eind 2025 "steviger" voor dan gedacht, ondanks Amerikaanse importheffingen, te hoge inflatie en onzekerheid. Dit meldt ABN AMRO. De bank heeft daarom haar groeiverwachtingen voor de economie van Nederland voor dit en volgend jaar verhoogd.

5 uur geleden
Wall Street sluit voor vierde dag op rij hoger, Nvidia stijgt

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn woensdag voor de vierde dag op rij hoger gesloten. Beleggers rekenen steeds meer op een renteverlaging door de Federal Reserve in december. Nvidia eindigde in de plus, nadat het chipconcern dinsdag nog tot de verliezers behoorde.

7 uur geleden
IMF en Oekraïne sluiten deal over nieuwe regeling van 8,2 miljard

KYIV (ANP) - Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) heeft een akkoord bereikt met Oekraïne over een nieuwe regeling ter waarde van ongeveer 8,2 miljard dollar, zo'n 7,1 miljard euro. De oorlog tussen Oekraïne en Rusland "blijft een zware tol eisen van de Oekraïense bevolking en de economie", aldus het IMF.

7 uur geleden
Bloomberg: Aegon overweegt activiteiten buiten de VS te verkopen

SCHIPHOL (ANP) - Aegon overweegt enkele activiteiten buiten de Verenigde Staten te verkopen. De Nederlandse verzekeraar haalt het grootste deel van zijn winst uit de VS en wil zich focussen op zijn belangrijkste markt. Dit melden ingewijden aan persbureau Bloomberg.

10 uur geleden
Noorse aluminiumproducent wil fabriek in Drunen sluiten

DRUNEN (ANP) - Het Noorse aluminium- en energieconcern Norsk Hydro wil vijf Europese vestigingen sluiten. Het gaat om een aluminiumfabriek in het Noord-Brabantse Drunen, twee in het Verenigd Koninkrijk, een in Duitsland en een in Italië.

10 uur geleden
AEX sluit flink hoger door hoop op renteverlaging Fed in VS

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index in Amsterdam is woensdag met een flinke koerswinst gesloten. Beleggers trokken zich op aan het optimisme op Wall Street, waar nu rekening wordt gehouden met een mogelijke renteverlaging door de Federal Reserve volgende maand.

11 uur geleden