Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Nieuwe leden rvc Ajax oordelen nog niet over Mislintat-affaire

Nieuwe leden rvc Ajax oordelen nog niet over Mislintat-affaire

AMSTERDAM (ANP) - De nieuwe commissarissen van Ajax willen nog geen oordeel vellen over de kwestie rond de weggestuurde directeur voetbalzaken Sven Mislintat. Hij moest onlangs vertrekken omdat er te weinig draagvlak voor hem was bij de voetbalclub. Dit gebeurde na onthullingen van NOS over mogelijke belangenverstrengeling door Mislintat bij transfers.

De commissarissen en aandeelhouders van Ajax zijn vrijdag bijeen tijdens een algemene aandeelhoudersvergadering. Leo van Wijk, die tijdens de vergadering werd benoemd tot lid van de raad van commissarissen, wees naar het onderzoek dat accountantskantoor KPMG op dit moment doet naar alle transfers onder Mislintat. "U verwijst naar mediaberichten", antwoordde hij op een vraag van een aandeelhouder die boos was over de onrust binnen het bestuur van de voetbalclub. "Met groot respect voor de media, we kunnen niet alles wat daar staat automatisch voor waar aannemen. Emotioneel gezien begrijp ik het, maar je moet je oordeel baseren op alle feiten als die bekend zijn."

"Het KPMG-onderzoek loopt, wij gaan in gesprek met medewerkers. Vraag ons nu niet wat we gaan doen, wij zijn aan het inventariseren. Dat is goed bestuur", vervolgde hij.

De boze aandeelhouder wees erop dat er al in mei, juni en juli signalen waren dat zaken niet goed liepen binnen Ajax. "Een Gerald Vanenburg, een Dusan Tadic, die gaan niet zomaar weg bij Ajax."

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

2 uur geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

2 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

2 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

2 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

3 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

3 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

4 uur geleden