Nieuwe Hertha-trainer Magath test positief op corona
BERLIJN (ANP) - Felix Magath moet zijn debuut als coach van Hertha BSC nog even uitstellen. De geroutineerde trainer heeft positief getest op het coronavirus en is voorlopig niet beschikbaar, zo liet de club uit de Bundesliga weten. Hij voelt zich niet ziek.
Magath moet Hertha BSC voor degradatie behoeden. Hij is de vervanger van Tayfun Korkut, die zondag na drie maanden alweer ontslagen werd. Hertha staat op de voorlaatste plaats in de Bundesliga.
Magath was eerder trainer bij onder meer Hamburger SV, Werder Bremen, 1. FC Nürnberg, Eintracht Frankfurt, VfB Stuttgart, Bayern München en VfL Wolfsburg.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.
2 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - De spelers van het Engelse elftal spelen op het wereldkampioenschap met minder intensiteit dan ze in de Premier League doen. Dat vindt de Argentijnse middenvelder Alexis Mac Allister, die woensdag met zijn land in de halve finale van het WK tegenover de Engelsen staat.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
8 uur geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
1 dag geleden