Nieuwe coach Luhukay vertrouwt ook op Giakoumakis
ZWOLLE (ANP) - Trainer Jos Luhukay kiest voor een verdedigende aanpak bij VVV-Venlo, dat zondag de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle speelt. Luhukay zit voor het eerst op de bank bij de Limburgers. Hij werd deze week aangesteld als de opvolger van de weggestuurde Hans de Koning en heeft als opdracht VVV in de Eredivisie zien te houden.
Luhukay vertrouwt in ieder geval op de scoringsdrift van de Griekse spits Georgios Giakoumakis, met 24 doelpunten de topscorer van de Eredivisie. Ook Chris Kum, Roy Gelmi en Torino Hunte staan in de basis. VVV staat vijftiende, met 1 punt meer dan Willem II.
"Ik ben benieuwd naar de mentale weerbaarheid", zei Luhukay bij ESPN voor aanvang van de wedstrijd. "Ik heb op de training een gemotiveerde groep gezien."
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
7 minuten geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
12 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
15 uur geleden