Nieuwe bondscoach Koeman haalt Hulshoff bij Oranje
ZEIST (ANP) - Sipke Hulshoff gaat na het WK in Qatar aan de slag als assistent van de nieuwe bondscoach Ronald Koeman bij het Nederlands elftal. Een van de assistent-trainers van hoofdcoach Arne Slot bij Feyenoord wordt door zijn club uit Rotterdam gedetacheerd bij de KNVB. Zijn contract bij de nationale voetbalbond loopt tot en met het EK van 2024 in Duitsland.
Koeman keert na het WK terug als bondscoach van het Nederlands elftal, als opvolger van Louis van Gaal. Hij benoemde eerder al zijn broer Erwin Koeman en Patrick Lodewijks als assistenten. "Sipke is een innovatieve veldtrainer, die onze technische staf goed aanvult", laat Koeman weten. "In mijn staf probeer ik altijd mensen samen te brengen die elkaar versterken. Ik denk dat dat gelukt is."
Hulshoff was jeugdtrainer bij onder meer SC Cambuur en FC Groningen en assistent bij SC Cambuur, FC Volendam en Feyenoord. Sinds 2015 is hij in het bezit van het UEFA Pro-diploma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
38 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
52 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
13 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
13 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
14 uur geleden