Nieuwe bondscoach Koeman haalt Hulshoff bij Oranje
ZEIST (ANP) - Sipke Hulshoff gaat na het WK in Qatar aan de slag als assistent van de nieuwe bondscoach Ronald Koeman bij het Nederlands elftal. Een van de assistent-trainers van hoofdcoach Arne Slot bij Feyenoord wordt door zijn club uit Rotterdam gedetacheerd bij de KNVB. Zijn contract bij de nationale voetbalbond loopt tot en met het EK van 2024 in Duitsland.
Koeman keert na het WK terug als bondscoach van het Nederlands elftal, als opvolger van Louis van Gaal. Hij benoemde eerder al zijn broer Erwin Koeman en Patrick Lodewijks als assistenten. "Sipke is een innovatieve veldtrainer, die onze technische staf goed aanvult", laat Koeman weten. "In mijn staf probeer ik altijd mensen samen te brengen die elkaar versterken. Ik denk dat dat gelukt is."
Hulshoff was jeugdtrainer bij onder meer SC Cambuur en FC Groningen en assistent bij SC Cambuur, FC Volendam en Feyenoord. Sinds 2015 is hij in het bezit van het UEFA Pro-diploma.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
7 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
11 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
14 uur geleden