Nieuwe bondscoach Koeman haalt Hulshoff bij Oranje
ZEIST (ANP) - Sipke Hulshoff gaat na het WK in Qatar aan de slag als assistent van de nieuwe bondscoach Ronald Koeman bij het Nederlands elftal. Een van de assistent-trainers van hoofdcoach Arne Slot bij Feyenoord wordt door zijn club uit Rotterdam gedetacheerd bij de KNVB. Zijn contract bij de nationale voetbalbond loopt tot en met het EK van 2024 in Duitsland.
Koeman keert na het WK terug als bondscoach van het Nederlands elftal, als opvolger van Louis van Gaal. Hij benoemde eerder al zijn broer Erwin Koeman en Patrick Lodewijks als assistenten. "Sipke is een innovatieve veldtrainer, die onze technische staf goed aanvult", laat Koeman weten. "In mijn staf probeer ik altijd mensen samen te brengen die elkaar versterken. Ik denk dat dat gelukt is."
Hulshoff was jeugdtrainer bij onder meer SC Cambuur en FC Groningen en assistent bij SC Cambuur, FC Volendam en Feyenoord. Sinds 2015 is hij in het bezit van het UEFA Pro-diploma.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
5 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
9 uur geleden