Nieuwe blessurezorgen bij Real Madrid voor bekerfinale
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid heeft er twee geblesseerde spelers bij in aanloop naar de bekerfinale, komende zaterdag tegen FC Barcelona. Verdediger David Alaba en middenvelder Eduardo Camavinga liepen woensdagavond beenblessures op in de nipt met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Getafe.
De club meldde donderdag dat Camavinga de rest van het seizoen is uitgeschakeld. De 22-jarige Fransman heeft een scheur in een pees van een bovenbeenspier en ligt er drie maanden uit. Hij mist daardoor ook deze zomer het WK voor clubs.
Coach Carlo Ancelotti vertelde eerder dat hij wel verwacht dat Kylian Mbappé kan spelen in de kraker tegen Barcelona. De Franse sterspeler miste de laatste twee competitiewedstrijden tegen Athletic Club en Getafe door een schorsing en enkelblessure, maar hij is volgens Ancelotti op tijd hersteld. De eveneens geblesseerde Ferland Mendy is nog een twijfelgeval voor de bekerfinale.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden